צילום יחצ מושבניק

יום העצמאות בפתח וכמעט ניתן לשמוע את יריית הפתיחה של עונת המנגלים, שתימשך אל תוך הקיץ. השנה, אתר "מושבניק" מרחיב את היצע הלקטים והמארזים מהחקלאים, שנחתכים ביום המשלוח ומגיעים אליכם בהמשך היום. המארזים והלקטים מגיעים טריים ויתאימו לכל ארוחת "על האש", ביניהם תוכלו למצוא: מארזים לחמוצים, צנונית ועשבי תיבול, פרוסות סלק מבושל, קינוחי פירות ועוד

יום העצמאות מביא איתו מטלות מפרכות רבות של חיתוכים, קילופים והכנות לקראת ארוחות ה"על האש" המשפחתיות. גם השנה, אתר "מושבניק" המאגד חקלאים ישראלים מציע לקטי ומארזי ירקות והשנה – מארזים חדשים שילכו טוב בארוחת ה"על האש" ,בין המארזים החדשים תוכלו למצוא מארז ירקות לחמוצים לנשנש ליד הפיתה והחומוס, מארז רצועות פלפלים בכל הצבעים, מארזים של גזר, בטטה, סלק, קישוא וזוקיני מגורדים במידה לקציצות ירק טעימות, מארז צנונית ועשבי תיבול שיגוון את הסלטים על השולחן, ולקינוח, מארז קוקוס ופירות קיציים ומרעננים כמו מלון, אננס ותפוז ועוד.

קרדיט צילום יחצ

"מבחינת המחיר מדובר על פתרון יעיל יותר של קניית מצרכים, עם מנות מדויקות וללא זריקה עודפת. קילו בודד של כל מרכיב בלקט יעלה לרוב יותר מלקט מוכן לבישול", מרחיב רון יהודה שטרית מנהל השיווק של אתר "מושבניק", "מעבר לכך קיים פן בריאותי למהלך שלהערכתנו יעודד ישראלים לשלב יותר ירקות בכל ארוחה".

בנוסף ללקטי הסלטים החדשים, תוכלו למצוא גם מגוון לקטי ירקות לתבשילי דגים, מרקים, מוקפצים, חמין ועוד. הלקטים מגיעים במארזים של 300 גרם ועד קילו, נחתכים ביום ההזמנה ומגיעים באותו היום עד לביתכם, קלופים, חתוכים ומוכנים להגשה.

לקטי ירקות מוכנים החל מ – 9.90 שח' עד – 22.90 שח'
לקטי פירות מוכנים החל מ – 13.90 שח' ועד – 79.90 שח'

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here