לעצב דירה ולצאת בזול

מעבר לדירה חדשה הוא הזדמנות לעיצוב מחדש. אך לאחר שהשיפוצים האחרונים רוקנו לכם את הכיס, לא נשאר לכם כסף לבצע את הטאץ' האחרון של העיצוב המרהיב. וכעת, כאשר הדירה מוכנה לאכלוס, נותרתם עם קירות לבנים ותחושה של החמצה. בימינו ישנן דרכים שונות לעצב בזול מבלי לעשות חור בכיס.

5 טיפים לעיצובים פשוטים ומשמעותיים

אין לכם כסף לשבוr את הקיר או להזמין מעצב פנים שיציץ בדירה שלכם? אלה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לעצב בזול ולקבל דירה מהסרטים:

  • כוחן של המדבקות – תמיד חלמתם על קיר בריקים איכותי באזור של הסלון ליצירת תחושת חמימות בטעם של פעם? כעת אתם מבינים שכל בריק אמתי יכול לעלות לכם ביוקר, אבל זאת לא סיבה להתייאש. בימינו קיימים טפטים ומדבקות קיר של בריקים שנראים כמעט כמו בריקים אמתיים. אמת, זה אולי לא ייצור את התחושה אותנטית שאתם מחפשים, אבל יכול בהחלט לשדרג את האווירה. כל שאתם צריכים לעשות הוא למדוד את אורכו ורוחבו של הקיר שלכם, על מנת להתאים את המדבקה.
  • לצאת מהקופסה – אתם יכולים בהחלט ליצור רהיטים מקוריים מהחפצים שיש לכם בבית. למשל, אם יש לכם ערימה גדולה של ספרים שאינכם קוראים, אתם יכולים ליצור ממנה שולחן קטן אשר ייראה מקורי ודקורטיבי. כך גם תוכלו לפנות מקום על המדף שישמש לספרים חדשים בעתיד.
  • לא חייבים לקנות מוביילים – חדר הילדים יכול בהחלט להסתדר ללא מוביילים יקרים במקום זאת, אפשר להכין מחרוזות נאות מנייר.
  • פרחי עד – יש אנשים שאוהבים לקנות פרחים ריחניים מחנות הפרחים הקרובה מדי שבוע בשבוע על מנת להוסיף חיות לבית. העניין הוא שמדובר לא אחת בהוצאה של מאות שקלים בחודש. כדי לחסוך לעצמכם את ההוצאה הזו, קנו זר פרחים מלאכותיים אשר ישדרג את האווירה שלכם מצד אחד ויחסוך לכם הוצאות קבועות מדי חודש בחודשו.
  • השתמשו בעיתונים ישנים לעיצוב – גזרי עיתונים יכולים להיות עיצוב מרהיב ומקורי. אם אתם רוצים להיפטר מערימה גדולה של עיתונים שהצטברו אצלכם לאחרונה, תוכלו לגזור אותם וליצור באמצעותם צורות מרהיבות כמו מפת העולם או דיוקן של אישיות מפורסמת.

לסיכום, אלה רק כמה מבין הטיפים השימושיים שיכולים לחסוך לכם בעיצוב הבית. אתם יכולים, כמובן, להעלות רעיונות משלכם. כי לעיצוב השטח הפרטי שלכם אין גבולות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here