למה צריך לשים לב כשקונים ערכת איפור לילדות וילדים
קרדיט depositphotos

פורים מתקרב והילד חייב להתחפש? לצב נינג'ה או אריה או אולי אפילו לבובת LOL  ששברה את השוק לאחרונה. איפור לילדות ולילדים תמיד היה מוצר מבוקש, גם לפורים, אך לא בהכרח. ערכת איפור מאפשרת בריאת עולמות חדשים וסוג של יצירה נוספת, שתעסיק את הילדים שעות נוספות. כחלק מהצגה שיצרו הילדים, או סתם רגע של אומנות, איפור לילדות וילדים מבטיח זמן משחק עשיר ומהנה. איפור לילדות וילדים לרוב זול בהרבה מערכות איפור מבוגרים רגילות הנמכרות בשוק. רכישת ערכה שכזו לילדכם, תאפשר שימוש במוצר ללא העלויות הגבוהות הנלוות.

אז כבר השתכנעתם שרכישת ערכת איפור לילדות וילדים היא הבחירה הנכונה, במקרה שכזה, למה עליכם לשים לב בעת הקנייה?

בריאות ואיכות

עורם הרגיש של ילדים, חשוף לפריחות וגירויים במקרה וערכת האיפור איננה ברמת איכות גבוהה. בחרו ערכה ממקום איכותי ומוכר עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. במקרה ותרצו לבצע בדיקה נוספת, מומלץ להשתמש באיפור שבערכה על שטח פנים קטן, ולבדוק שאיננה מעוררת שום רגישות בעור ילדכם. ערכת איפור לילדות וילדים היא מוצר המשחק שאיכותו ורמתו איננה עניין שניתן להתפשר עליו. שמרו על ילדכם ובחרו בערכה ממקום שאין לכם ספק שמייבא מוצרים איכותיים ומקפיד על תווי תקן מחמירים.

מגוון

ערכת איפור לילדות וילדים הינה כלי משחק מופלא שמאפשר לברוא עולמות חדשים ויצירתיים מאוד. הילדים התעוררו עם רצון להראות כמו ספיידרמן? או שאולי עם חשק עז להראות בדיוק כמו אנה ואלזה? בחירה בערכת איפור לילדות עם מגוון רחב של צבעים, תאפשר לכם לנצל עד תום את המטרה שלשמה ערכת האיפור לילדות וילדים נועדה. ערכת איפור דלה עם מגון צבעים מצומצם, תחטא למטרה ולא תאפשר לילדים את החופש היצירתי שהאיפור מעניק. בנוסף, חווית לימוד הצבעים באופן של גילוי דרך ערכת האיפור, יוצרת לימוד אינטראקטיבי וחוויתי שאין שני לו.

נגישות ונוחות לשימוש

אחת המערכות החשובות ביותר בהתפתחות ילדים הינה מערכת המוטוריקה הגסה והעדינה. מוטוריקה עדינה פירושה מערכת הכוללת את קבוצות השרירים בכפות הידיים, את התיאום בין היד לבין העיניים, הבאים לידי ביטוי בפעולות יומיומיות כמו אחיזת עיפרון, אחיזת מברשת שיער/ שיניים, שימוש בכלי אוכל או אפילו פעולות משחק כמו הרכבת פאזלים או איפור. ערכת איפור לילדות וילדים מאפשרת חידוד ופיתוח של מיומנות זו אצל ילדכם. בעת רכישת ערכת איפור לילדות וילדים, בדקו עד כמה המוצר נגיש לשימוש לילדכם. האם הוא יאפשר לו לפתח מיומנויות של פיתוח קבוצות השרירים ביד בעצמו או שמא ידרוש מכם להגיע ולפתוח את הערכה בעבורו בכל פעם מחדש. בנוסף לכך, בחרו ערכה שבה חלקי האיפור השונים מופרדים באופן מסודר כדי לייצר מספר גירויים שונים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here