קרדיט: Pixabay.com

במסגרת המעבר של כולנו לצרכנות נבונה יותר, אנחנו חייבים להסתכל על אחת ההוצאות "השקטות" שכולנו חוטאים בהן – הקפה הטוב. נכון שמדובר בפינוק שלגמרי מגיע לנו, שיש לא מעט יתרונות למעבר לפולי קפה. אז למה מומלץ לרכוש פולי קפה ולא אלטרנטיבות אחרות? כל התשובות בכתבה הבאה!

הפחתה בהוצאות על הקפסולות

נדמה שבשנים האחרונות כולנו התמכרנו לקפסולות של החברות המובילות. בבית, במשרד ובשנתיים האחרונות בחדר העבודה הביתי – כולנו משדרגים את הרגע עם קפה טוב ממכונה. יחד עם זאת, צריך לזכור שהפינוק הזה פוגע בכיס וגם בסביבה ולכל כוס קפה שאנו מוזגים יש השלכות של ממש. ראשית, מרבית הקפסולות אינן ניתנות למחזור, שנית, מדובר בהוצאה גבוהה למדי שניתן לחסוך על ידי מעבר לפולים קפה איכותיים.

ביקורים פחותים בבתי הקפה השכונתיים

מי מאיתנו לא רגיל לקחת קפה על הדרך או לעצור בבית הקפה השכונתי בכדי ללגום קפה איכותי? אבל אם מחשבים את ההוצאות הקטנות האלו בכל סוף חודש מגלים שמדובר בהוצאה של ממש לכל המשפחה. אם תכפילו את זה על פי שנה או על פני מספר שנים, תבינו שמדובר בהוצאה שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים רבים. לכן, מומלץ לרכוש פולי קפה איכותיים אשר יאפשרו לכם להגיע לתוצאות טובות יותר גם בבית.

ניצול מכונת הקפה שלכם

חלק מהישראלים מחזיקים מכונת קפה בבית או מקיטה אשר נותרת שוממת בגלל היעדר החומרים המתאימים. ברגע שיהיו לכם פולי קפה טעימים אתם תבינו שמדובר באפשרות של ממש לנצל את המשאבים הקיימים בכדי לצרוך קפה באופן חכם ואיכותי יותר. במילים אחרות: במקום מכונה אשר קיימת ותופסת חלל יקר בבית שלכם, אתם יכולים לחסוך על ידי ניצול אופטימלי שלה ומעבר לקפה שנעשה במו ידיכם.

הפחתה של כמות הפסולת הביתית

בניגוד לשקיות הקפה, הקופסאות הגדולות או הקפסולות שאינן אקולוגיות, פולי הקפה אינם תופסים מקום באשפה שלכם. ניתן להשתמש בהם באופן מלא ועל ידי כך להפחית את העומס על פח האשפה הביתי שלכם. במקום לזרוק מגוון קופסאות המכילות קפה תעשייתי וכוסות קפה מבית הקפה השכונתי – ניתן לצמצם בשקיות ולהגיע לצריכה נבונה ואיכותית יותר אשר מבזבזת פחות שקיות ועודפי אשפה בתהליך השינוע.

יכולת לרכוש בכמויות גדולות יותר

זה לא חדש שהכמויות שאנו רוכשים משפיעה על העלות הסופית של כל מוצר – בדרך לכלכלת משק בית נבונה יותר. לכן, ממש כשם שאנו רוכשים אריזות גדולות וחסכוניות יותר מהסופר השכונתי של מוצרים אחרים – גם בקפה ניתן לרכוש אריזות גדולות. אולם עניין זה מתבטא בצורה ברורה יותר כאשר נוגעים בעולם הפולים אשר ניתן לרכוש מארזים של קילוגרמים רבים בכדי לחסוך בהוצאות.

שורה תחתונה: בכדי להתנהל חכם יותר וליהנות מטעם טוב יותר – זה פשוט שווה לעבור לפולי קפה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here