למה כדאי להתחיל להשתמש בקרם פנים עם רטינול A בנוסף לקרם הרגיל שלך?

רטינול הוא נגזרת של ויטמין A שמקורו נובע גם מן הצומח בירקות ופירות צהובים וכתומים, לצד ירקות ירוקים כהים. אך ניתן למצוא אותו גם בחי, בחלבון הביצה לדוגמה. בתחילת דרכו ולאחר שהתגלה רטינול A, הוא שימש בעיקר לטיפול באקנה ועל מנת לאזן עור שומני. כיום, הפך רטינול A למוצר מבוקש בעולם הקוסמטיקה, ומשתמשים במגוון דרכים לטיפול בעור הפנים, החזה והידיים. מדובר ברכיב שנותן מענה לתופעות שונות שעשויות לצוץ על גבי העור שלנו ככל שאנחנו מתבגרים, כפי שנפרט בכתבה שלפניכם.

כיצד רטינול A מסייע לבריאות העור

רטינול A מסייע בייצורם של חומרים שמוסיפים לחות לעור, מה שגורם גם לטשטוש הקמטוטים שנמצאים בעור הפנים והפחתתם. כאשר משלבים אותו כרכיב בקרם פנים, רטינול A חודר לשכבת הדרמיס של העור וגורם לקילוף השכבה העליונה, מה שגורם לניקוי העור מתאים מתים וחידושם. פעולת חידוש תאי העור ועידוד צמיחתם, מסייעת בתיקון נזקי השמש שנגרמים לעורנו עם השנים, ומסייע לעור הפנים ולאזורים  נוספים בגוף להתחדש ולקבל מראה רענן ומרקם גמיש יותר.

לרטינול A מגוון תפקודים ודרכים שבהן הוא תורם לנו. הוא מספק הגנה לתאי הגוף ועור הפנים והוא חיוני ביותר לחידוש התקין של תאי עור מתים. בנוסף, הוא גם  משפיע על מערכת הראיה שלנו וגם על המערכת החיסונית של גופינו, לצד הסיוע שלו לשמירה על גמישות ורכות העור שלנו. בגלל כל הסיבות הללו והתרומה האדירה שלו לגופינו, הפך רטינול A לגורם מבוקש מאוד בתחום הקוסמטיקה, במיוחד לאור היכולת שלו לטשטש קמטים וכתמי פיגמנטציה. בנוסף לסגולות הללו, הוא מסייע לטיפול בתופעות של אקנה, על ידי סתימת הנקבוביות ומניעת היווצרות תאים מתים. באמצעות הרכיב הייחודי הזה ניתן לחדש ולרענן את מראה העור שלכם, בדגש על עור הפנים, שניתן להשיב לו את המראה הזוהר והחלק.

באילו תכשירים נמצא רטינול A

תוכלו למצוא את הרכיב המבוקש בקרמים רבים שנמצאים בשוק הקוסמטיקה. בין הקרמים השונים ישנה גם את סדרת רטינול פורטה מבית GIGI, שכוללת מגוון קרמים לטיפוח עור הפנים והגוף. באמצעות הקרמים תוכלו לטפל בקמטים והקמטוטים הקטנים שעל עור הפנים, לצד טיפול בכתמי פיגמנטציה שנגרמו כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש לאורך השנים. מומלץ להשתמש בקרמים כבר בתחילת שנות ה-30 שלכם, כאשר מתחילים לחול שינויים בעור הפנים שלנו וגם בתור אמצעי מונע להיווצרות קמטים בעתיד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here