לא צריך לקנות אמבטיה חדשה – ציפוי אמבטיה הפתרון המושלם

כיום העולם מציג בפנינו אין ספור חידושים מכל תחומי השיפוצים לבית, החל מחידוש ספות ישנות ועד ציפוי אמבטיות, ממש ככה – ציפוי אמבטיה.

החלפה של כלים סניטריים וציוד במקלחות ביתנו תמיד ניראה כמו משימה בלתי אפשרית, גם מבחינת העלות וגם מבחינת הבלגאן שנוצר בעקבות ביצוע עבודות השיפוצים הקדחתניות.

לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו בפרשת דרכים ללא פתרון אטרקטיבי – מצד אחד אנחנו מאוד אוהבים את האמבטיה

שקנינו לפני פחות ממספר שנים אך מצד שני יש צורך בהחלפה של האמבטיה בעקבות שינוי תצורה או אפילו סדק קטן שנוצר בעקבות נפילה של חפץ חד. עבור אלו שמלבטים הפתרון האולטימטיבי ביותר הוא לא אחר מאשר שיפוץ אמבטיות שבסופו ניתן יהיה ליהנות מהמראה והאיכות שהיו ניכרים בימים הראשונים שהתקינו לנו את האמבטיות בבית.

לפני
אחרי

חשוב לדעת שחידוש אמבטיה בעזרת ציפוי מתבצע רק בתזה ולא עם מברת או עם רולר.

תהליך העבודה של ציפוי אמבטיה:

1. ליטוש וניקוי האמבטיה משומנים ואבנית.

2. חיטוי האמבטיה עם חומרים כימים.

3. הגנה של הקרמיקה והריצפה בפני הציפוי.

4. התזה של חומר מקצועי עד 25 שכבות ציפוי.

5. ניקוי חדר האמבטיה.

6. ולאחר מכן סוגרים את חדר האמבטיה שיהיה אטום מאבק.

7. זמן יבוש האמבטיה לאחר הציפוי הוא כ – 24 שעות בלבד.

פעולת ציפוי אמבטיות הינה לא רק פתרון כספי הולם שחוסך מאיתנו התלבטויות נוספות אלא גם מתכון לחיסכון של זמן ואנרגיה רבה שהייתה מיועדת לחיפוש אחר אמבטיה חלופית לזו שהתיישנה וחיפוש אחר איש מקצוע מתחום השיפוצים שיכתיב עבורנו את לוחות הזמנים שלו. עבודת שיפוצים של החלפת אמבטיה כוללת עקירה של האמבטיה הישנה עם כל המשתמע מכך- החלפת חולות, יצירת אבק טורדני ואין ספור לכלוך שניתן למנוע בפעולה אחת פשוטה של ציפוי האמבטיה.

פעולת הציפוי הינה פעולה פשוטה למדי, מדובר בהדבקה של שכבה שהיא ממש כמו שבלונה שמוצמדת בדייקנות רבה על גבי האמבטיה הישנה שלנו, ישנם כלו שחוששים שמדובר בעבודה חובבנית שלא עשויה להיות תחליף להחלפה של כל האמבטיה, כאמור מדובר בהנחת יסוד מוטעית, ציפוי האמבטיה עשוי מאותו חומר של האמבטיה הקודמת שלנו ואף לעיתים מחומר איכותי יותר, ואת פעולת ההדבקה מבצעים בעזרת דבק סיליקון פלסטי פעיל במיוחד למשך אינספור שנים.

כיום אפילו לא מעט קבלני שיפוצים התחילו לעסוק בשיטה של ציפוי אמבטיות, זאת בעיקר בעקבות הביקוש הרב שנוצר בשנים האחרונות והצורך במציאת אלטרנטיבות לאלו שמצד אחד לא מתפשרים על פחות ממצוין ומצד שני גם מעוניינים לחסוך בתקציב של משק הבית שלהם.

כיום לא צריך להרוס או לשבור את האמבטיה הישנה!!!

ציפוי לאמבטיה מתבצע בהתזה חמה ומתאים לכל סוגי האמבטיות.

תותי אמבטיות

מחפשים היכן לבצע תיקון אמבטיה מקצועי? תותי אמבטיות זו הכתובת בשבילכם – התקשרו 052-7734099

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here