כל מה שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות לחו
מקור pixabay

לקראת כל נסיעה לחו"ל הולכות ומתרבות ההוצאות: כרטיסי טיסה, מקומות לינה, אגרות, קניות מקדימות וכמובן – ביטוח נסיעות לחו"ל. לכן, הרצון לחסוך בכל הוצאה אפשרית הוא ברור ומובן, במיוחד בביטוח הנסיעות. למחזיקי כרטיסי אשראי רבים, רכישה באמצעות חברת האשראי היא אחת האפשרויות ליהנות מביטוח נסיעות לחו"ל בתעריף מוזל. מהן הפוליסות שמציעות חברות האשראי? איזה הטבות הן מציעות ללקוחותיהן. והאם הפוליסות שלהן מתאימות לכל מי שנוסע לחו"ל? כל התשובות במאמר הבא.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות חברות האשראי

חברות האשראי משקיעות משאבים רבים בשיווק ובהגדלת בסיס הלקוחות שלהן, בין היתר, באמצעות יצירת סל הטבות והנחות: למופעים, סרטים, הצגות, אטרקציות לילדים ועוד. אחת ההטבות הנפוצות שמעניקות מרבית חברות האשראי ללקוחותיהן היא ביטוח נסיעות לחו"ל בתעריף מוזל.

חשוב לציין שהביטוח לא ניתן על ידי חברת האשראי עצמה. מדובר בשיתוף פעולה עסקי בין חברת אשראי לחברת ביטוח מסוימת, שבמסגרתו שני הצדדים מרוויחים: חברת הביטוח מעניקה ללקוחות חברת האשראי ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר מוזל, ובתמורה מקבלת מחברת האשראי גישה לקבוצה גדולה של לקוחות פוטנציאליים, אליהם היא יכולה לשווק את מוצריה.

לכן, חשוב להבין שהביטוח שנרכש באמצעות חברת האשראי, הוא למעשה ביטוח של אחת מחברות הביטוח בארץ: הראל, AIG ועוד. המשמעות היא שאם יש צורך להפעיל את הפוליסה, ההתקשרות שלכם תהיה מול חברת הביטוח, היא זו שתבחן את תביעתכם ובמידת הצורך היא זו שתשלם לכם פיצוי.

ההטבות ברכישת ביטוח למחזיקי כרטיס אשראי

מעצם היותן גוף גדול וחזק, חברות האשראי יכולות להציע ללקוחותיהן ביטוח נסיעות לחו"ל בתנאים משופרים בהשוואה לאלו שהיו מקבלים לו היו מבקשים לרכוש את אותה הפוליסה באופן פרטני מול חברת הביטוח. בין ההטבות הנפוצות ניתן למצוא: 

  • ימי ביטוח ראשונים בחינם
  • מחיר מוזל על רובד הביטוח הבסיסי
  • הגדלת סכום הכיסוי של הוצאות רפואיות
  • ביטוח גם לבן / בת הזוג ולילדים 
  • ועוד

סוג והיקף ההטבות משתנה מחברה לחברה ומתעדכן בהתאם לתנאי הפוליסות.

האותיות הקטנות בביטוח נסיעות מטעם חברות האשראי

כמו בכל הטבה, ובמיוחד כשמדובר בשירות שהשלכותיו יכולות להיות קריטיות כמו ביטוח נסיעות לחו"ל, חשוב לקרוא היטב את האותיות הקטנות. שימו לב שביטוח הנסיעות המוצע במסגרת ההטבות של חברות האשראי הוא לרוב ביטוח בסיסי בלבד, וככזה הוא לא מתאים לכל נוסע ולכל סוג נסיעה. לרוב, נדרש להוסיף לו כיסויים ביטוחיים בתשלום נוסף, כמו למשל: כיסוי לציוד מיוחד (טלפון נייד, מחשב נייד או אופניים, כיסוי לנשים בהיריון, כיסוי לספורט אתגרי או ספורט חורף ועוד.

לכן, אם אתם מחזיקים כרטיס אשראי ומגיעה לכם הטבה ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, חשוב מאוד לקרוא היטב את תנאי הפוליסה המוצעת ולבחון את התאמתה עבורכם. אך גם אם תידרשו להוסיף כיסויים לפוליסה המוצעת, תוכלו ליהנות מההטבה המגיעה לכם מעצם השתייכותכם למועדון הלקוחות של אחת מחברות האשראי בארץ.

לרכישת ביטוח נסיעות לחצו כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here