כל מה שצריך לדעת להתקנה מוצלחת של מערכת סולארית

כל מה שצריך לדעת להתקנה מוצלחת של מערכת סולארית
קרדיט לתמונות: https://www.yarokenergy.co.il/

על כל פרויקט תכנון מערכות סולאריות להתחיל בבדיקת התנאים בשטח וביצוע מדידות. צוות מקצועי מודד את השטח, בוחן את כיווני ההתקנה האפשריים, סוקר את תשתיות החשמל, מסביר אודות פוטנציאל ייצור החשמל הצפוי. בהתקנה על גג מבנה קיים יש לבדוק האם קיימים על הגג אלמנטים שעלולים להפריע לקליטת האנרגיה ולהזיז בהתאם דודי שמש, אנטנות, מזגנים. תכנון מערכות סולאריות חיוני להבטחת שימוש בטיחותי במערכת. לפני שמתחילים בעבודה יש לוודא שהגג מסוגל לשאת את המשקל של המערכת הסולארית למשך 20 שנה לפחות. הקמת המערכת דורשת הצגת אישור בעלות על הגג, אישור מהנדס חשמל ואישור מהנדס מבנים.

תחזוקה של מערכת סולארית

התקנת מערכות סולאריות אינה דורשת מכם תחזוקה רבה. במטרה לצמצם עוד יותר את דרישות התחזוקה כדאי להתחיל פרויקטים של התקנת מערכות סולאריות בניקוי של האזור מעצים שעלולים להשיר עלים וענפים על המערכת. בכדי לשמור על תפוקת אנרגיה גבוהה יש להקפיד לנקות את הפאנלים הסולאריים מלכלוך ואבק. ניקוי מקצועי קבוע של הלוחות מאריך את תקופת השימוש ומחזק את העמידות של המערכת בפני אקלים קיצוני. תחזוקה כללית של הגג נדרשת להבטחת עמידותו, יש לטפל במהרה בסדקים, שברים ובעיות איטום.

יתרונות של שימוש באנרגיה סולארית

השמש היא מקור אנרגיה עצמתי שניתן לנו חינם. ניצול של אנרגיית השמש לטובת ייצור חשמל חוסך לכם כסף ומקדם את השמירה על הסביבה. תעשיית ייצור החשמל ידועה  כמזהמת, שימוש עולה באנרגיה סולארית מצמצם את הפגיעה בסביבה. חשמל סולארי ביתי מצמצם באופן משמעותי את חשבון החשמל. המערכת הסולארית מספקת בקלות את כל צורכי החשמל של הבית בעוד עודפי החשמל נמכרים לחברת החשמל. גג סולארי פוטר אתכם מתשלום חשבון חשמל ואף מניב הכנסה פסיבית של כמה מאות שקלים בחודש. יתרון נוסף של מערכת הפקת חשמל סולארי ביתי היא בהעלאת הערך של הנכס.

ייצור אנרגיה סולארית בעונת החורף

מערכת סולארית זקוקה לקרני שמש לטובת ייצור אנרגיה. בימים בהם עננים מכסים את השמש תפוקת האנרגיה יורדת באופן משמעותי. מערכת סולארית תצליח לייצר בעונת הקיץ כמות גדולה יותר של אנרגיה בהשוואה לעונת החורף. מערכות סולאריות חדישות מסוגלות לאגור חשמל לטובת צריכה בימים מעוננים או בשעות הלילה. התקנה מוצלחת של מערכת סולארית מתחילה בפנייה אל חברת ירוק אנרגיה מהטבע. כל התקנה בחברת ירוק אנרגיה מהטבע מתחילה בתכנון מדויק, בדיקת התנאים בשטח וסקירת פתרונות אנרגיה אפשריים במטרה לנצל את מלוא הפוטנציאל של המבנה.

מאמרים נוספים
לקראת החג עלייה ברכישת מוצרי חשמל, והיכן ניתן למצא בזול?
אחד התחומים שחווה עלייה דרמטית לקראת פסח הוא תחום האלקטרוניקה...
זהירות- זיופי חתימה דיגיטלית
אחד הבאגים הכבדים והבעייתיים ביותר של עולם הדיגיטל העכשווי, הוא...
להתגרש נכון ובהתאם לתפיסת העולם שלכם
כל פרידה היא קשה ומכתיבה את הקשיים שאנחנו מכירים בהתמודדות...
מדוע אנשים פונים לסיוע של בתים מאזנים?
טיפול באשפוז פסיכיאטרי יכול להיות מועיל למדי עבור אנשים החווים...
משלוח שוקולד ירושלים
אתם רוצים לשלוח למישהו מתנה קטנה עם שחרורו מבית החולים?...
החברה הסקוטית משיקה שני יינות חדשים כשרים לפסח - לבן ואדום של המותג שאטו לה ברטראנדס מצרפת
לקראת חג הפסח, הסקוטית מבית ישרקו, משיקה 2 יינות חדשים...
השקה לפסח: המותג LG משיק בישראל לקראת פסח את ה LG WashTower החדשני שהינו "מגדל כביסה" - מוצר אחד המשלב מכונת כביסה ומייבש כביסה
המותג LG משיק בישראל לרגל חג הפסח:  'מגדל כביסה': LG...
סקצ'רס משיקים לאביב את הטרנד החם: סניקרס בגוון ניוד אופנתי
הטרנד החם של אביב 2024- גווני ניוד מותג הספורט והלייף סטייל...
רשת זגה פינות אוכל והמותג זגה מיקס משיקים: פתרונות אירוח חכמים לחג
לקראת חג הפסח, רשת ZAGA פינות אוכל והמותג ZAGAMIX מציעים...
עו"ד לירושה – מיהו?
לא אחת בחיינו אנחנו שומעים על עורך דין לענייני ירושה...
דילוג לתוכן