כיצד הום סטיילינג ישפר את נראות הבית שלכם

תקופת האביב מסמלת את תחילת הפריחה והתחדשות הטבע בצבע ירוק ורענן. חוץ מזה שמדובר בתקופה נהדרת לטיולים בחיק הטבע עם המשפחה, זו תקופה מעולה גם לחידוש ועיצוב הבית. מכיוון שחג הפסח מתחיל לקראת תקופת האביב, זה הזמן הטוב ביותר להתחדש עם אלמנטים ועיצוב חדש לבית שלכם.

כך תשפרו את המראה של הבית שלכם

באמצעות הכנסת צבע ואלמנטים חדשים למגוון חללים בבית תוכלו לראות כיצד הום סטיילינג ישפר את נראות הבית שלכם. אין צורך בקבלת החלטות מורכבות כמו בחירת קבלנים לשיפוץ הבית ושבירת קירות מיותרים. תוכלו להוסיף מראה חדש ומודרני לבית באמצעות מספר שדרוגים קטנים אך משמעותיים:

  • צביעת קירות הבית – באמצעות צביעה של קירות הבית תוכלו להשוות לביתכם מראה יותר עדכני ומרענן. ההמלצה היא לשלב מספר צבעים ומרקמים בין הקירות השונים כדי ליצור אווירה שונה וביתית.
  • רכישת ריהוט חדש – ניתן להחליף את הריהוט הקיים בבית בריהוט חדש ומודרני יותר. בתחום ההום סטיילינג בסלון המראה העכשווי הוא ריהוט מינימלי ודגש על מערכות ישיבה ושולחנות ופחות על מזנונים וארונות אחסון ותצוגה, כמו שהיה נהוג פעם.
  • שילוב בדים, צבעים וטקסטורות שונות – תוכלו לעצב את מראה חדרי השינה בבית באמצעות הוספה של בדים ואלמנטים בצבעים ומרקמים שונים. כמו וילונות הצללה או גלילה, שטיחים מבדי כותנה רכים וכריות נוי בטקסטורות מיוחדות.
  • שינוי מיקום האלמנטים בחלל – אחד מהפתרונות היצירתיים לחידוש מראה הבית מבלי להפריז בהוצאות הכספיות הוא שינוי מיקום הריהוט והאלמנטים בחלל. במידה והנכם מעוניינים לשנות את חלל הסלון תוכלו לשנות את מיקום מערכות הישיבה עם שולחן הקפה, למקם את השטיח במיקום שונה וכך לנסות ו"לשחק" עם הריהוט והאלמנטים הנמצאים בחלל.

עיצוב הום סטיילינג לחללים מרכזיים בבית

חידוש הבית באמצעות הום סטיילינג ילביש את הבית שלכם בצורה חגיגית ומיוחדת לקראת חג הפסח ובכלל. תוכלו ליהנות ממראה של בית משודרג ומודרני באמצעות עיצוב נכון וללא צורך בקבלן שפוצים. מומלץ להכניס הום סטיילינג בעיקר לחללים מרכזיים בבית כמו מטבח, סלון וחדרי אמבטיה מכיוון שהם החללים השימושיים ביותר על ידי הדיירים במהלך רוב שעות היום.

מעוניינים לעבור קורס הום סטיילינג? האקדמיה לעיצוב Fa29 זה המקום התקשרו: 03-9618770

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here