בחירת חזייה נכונה, היא מעשה אומנות שכן מדובר על אחד הפריטים אם לא המוביל מבין כל פריטי הלבוש שלנו, שחייב להיות הכי נוח. לשבת הכי נכון על החזה, ולהיות מדויק. מנתונים ברשת עולה כי כ-70% מהנשים טועות בבחירת מידת החזייה שלהן. כאשר מדובר בחזיות במידות גדולות, יש חשיבות עוד יותר גדולה לבחירה נכונה שכן, נשים עם חזה גדול חייבות תמיכה מושלמת, חייבות שהחזייה "תחזיק" בדיוק אבל בדיוק כי זה עשוי לחסוך להן הרבה כאבי גב. אם נשים במידות גדולות רוכשות חזייה שהיא לא במידה שלהן והיא לא תומכת, נטיית הגוף היא לרכון קדימה בגלל המשקל ויש לזה מחיר כמו כאבי גב, כתפיים שמוטות ועוד.

בעידן הזה בו נשים במידות גדולות רוכשות חזיות און ליין חשוב מאוד להקפיד למדוד נכון את מידת החזייה כדי לא לטעות.  הדבר הראשון הוא באמת לאתר ראשית אתרים של חזיות משובחות במידות גדולות, ואחר כך לבצע כמה פעולות שיעזרו לכן לבחור את המידה הנכונה.

 

מדריך לבחירת חזייה נכונה ושיהיה בהצלחה

 

*  לכל אחת יש בבית סרט מדידה של תופרת אם כך, זהו האביזר המושלם   למדידת החזה ובהתאם מידת החזייה. מותחים את הסרט מעל החזה, מתחת   לבית השחי. חשוב שהסרט יהיה באותו גובה לכל הרוחב. הימנעי מהידוק או לחיצה שלו, כי אחרת המדידה לא תהיה נכונה.

* אם המספר שיצא הוא לא בכפולות של חמש, עגלי אותו כדי שיהיה למשל יצא לך 68 עגלי ל-70. תמיד יש לעגל כלפי מעלה.

* מדידת הקאפ או "הגביע" חשובה מאוד. היא נמדדת באותיות לועזיות ונעה בין מידת AA שהיא המידה הקטנה ביותר ועד למידת DD המייצג חזה גדול ויש גם F שזו מידה גדולה מאוד. כדי לדעת מה גודל גביע החזייה שלך, יש למתוח סרט מדידה סביב החלק הכי מלא של החזה (זה באמצע בערך). מדדי פעמיים כדי לוודא את המידה.

* עכשיו יש קצת מתמטיקה. מהמספר שיצא במדידת הגביע, יש להחסיר את המדידה של ההיקף. ההפרש הוא זה שמשקף את גודל הקאפ של החזייה שלך.

* המלצה שלנו למדוד כמה חזיות, לא רק בגלל המידה אלא גם בגלל העיצוב. נסי כמה גדלים וסגנונות שונים, זה ייתן לך אינדיקציה על החזייה שנראית הכי טוב על החזה שלך.

* לכל מותג יש את המידה שלו, ולכן חשוב למדוד חזיות של כל מיני מותגים.

* מומלץ לרכוש כמה חזיות שיש להן לוק אחר, כדי להתאימן ללבישה של שמלה, חולצת ספורט ועוד.

* מידת החזייה האידיאלית עבורך תהיה זו שתוכלי להכניס מתחת לרצועה שלה שתי אצבעות וזה יהיה נוח ולא לחוץ מדי. אם את לא מצליחה, סימן שהחזייה קטנה מדי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here