יתרונות הטאבלט לעומת מחשב נייד

העולם המודרני הפך להיות דיגיטלי. וטוב שכך, מכיוון שבדרך הזו הכל הופך להיות הרבה יותר פשוט וקל עבורנו. אם בעבר היינו צריכים לחפש מידע ולקבל תשובות לשאלות באמצעות טלפונים ואינסוף בירורים עם אנשי מקצוע, ולפעמים גם מכרים- היום מספיק לפתוח את האינטרנט אשר נמצא בכל מקום ולחפש שם את המידע ואת התשובות שאנחנו מחפשים.

אחד מהמכשירים הטובים ביותר לחיפוש מידע בצורה המהירה ביותר הוא המחשב. באמצעות המחשב ניתן להתחבר לאינטרנט ולהפעיל במקביל מספר תוכנות. כיום כולם משתמשים במחשב- בעבודה, בבית ובכל הגופים הציבוריים והפרטיים המעניקים שירות. ניתן למצוא מחשבים נייחים המכילים מכלול חלקים נפרדים כמו מסך, מעבד, מקלדת ועכבר. ישנם גם מחשבים ניידים, ובשמם הפופולרי יותר לפטופים, אשר מכילים 2 חלקים בלבד המחוברים יחדיו. הלפטופים מיועדים לשימוש בכל מקום ובכל זמן ללא תלות במקור חשמל לצורך עבודה רציפה (אלא רק כאשר יש צורך לטעון אותו, ממש כמו סמארטפון).

טאבלט הינו מחשב לוח קטן המדמה את רוב פעולות המחשב הנייח. הטאבלט הראשון הופץ לשימוש כבר בשנת 2002, ומאז השאר היסטוריה.

טאבלט לעומת מחשב נייד:

בוודאי גם אתם נתקלתם בהתלבטות האם כדאי להתחדש בלפטופ או עדיף לעבור כבר לטאבלט חדשני. לטאבלט ישנם יתרונות רבים:

  • משקל – בשונה ממחשב נייד, הטאבלט אינו שוקל הרבה ולכן הוא קל מאוד ואינו מכביד על נשיאתו ביד או בתיק. המחשב הנייד שוקל יותר מטאבלט כך שנשיאתו הופכת להיות מעט מסורבלת ולא נוחה.
  • גודל – הטאבלט קטן ממדים וקומפקטי ולכן ניתן להכניס אותו בקלות לכל תיק ותא אחסון ולשאת אותו לכל מקום. רוב המחשבים הניידים גדולים משמעותית מטאבלטים סטנדרטיים ומצריכים תיקים ומנשאים מיוחדים לצורך נשיאתם.
  • מטען – לכל מחשב נייד יש את המטען המיוחד שלו. לטאבלט יש מטען סטנדרטי ופשוט ממש כמו של סמארטפונים.

טיפ חשוב לבחירת טאבלט איכותי

לאחר קבלת החלטה בנוגע לשאלה האם כדאי להתחדש בלפטופ או עדיף לעבור כבר לטאבלט חדשני, בדקו שהמכשיר אותו רכשתם מגיע עם אחריות של לפחות 3 שנים המעניקה לכם שירות תיקונים ובדיקות ללא עלות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here