מי מאתנו לא אוהב להתנתק משגרת העבודה התובענית שלנו ולצאת לחופשה. זו יכולה להיות חופשה משפחתית, זוגית או אפילו חופשת יחיד. אחת השאלות המורכבות יותר בעניין תכנון החופשה היא האם לבחור בחופשה בתוך בית מלון או בצימר. לאלה ואלה יתרונות משלהם, ואנו נזכיר אותם כן בקצרה.

היתרון שבבית מלון

בית מלון הוא ללא ספק מקום של פאר והדר. בתי מלון טובים כוללים חדרים מפוארים, נוף מרהיב ושירות חדרים איכותי. כך שכאשר אתם קמים בבוקר, אינכם צריכים לסדר את המיטה או לנקות את האבק מהשטיח. כמו כן, בבית מלון מתקיימות פעילויות מהנות לכל המשפחה: בריכה, הפעלות לילדים או רחבה גדולה שבה אפשר לנוח ולהתרווח. מעבר לכך, בבית המלון אתם מקבלים ארוחות גורמה מוכנות, כך שאינכם צריכים לטרוח ולהכין אוכל. זאת ועוד, בבית מלון תוכלו לפגוש אנשים אחרים, להתיידד עם אורחים בעלי אינטרסים משותפים ולהמשיך לשמור על קשר.

היתרון שבצימר

צימר שונה בהרבה מבין המלון. ראשית, בניגוד לבית מלון יש לכם שטח פרטי ששייך לכם לכל תקופת ההשכרה. אתם יכולים להשתכשך בבריכת הצימר בזמן המתאים לכם, ליהנות ממשחקי שולחן מרהיבים ומאטרקציות נוספות שקיימות במקום. כמו כן, בניגוד לבית מלון שבו אתם מקבלים ארוחות מוכנות, בצימר אתם צריכים להכין את האוכל בעצמכם בתוך המטבח המאובזר העומד לרשותכם. אך אם אתם מתעצלים, ניתן ללכת למסעדה באזור או לשלם תוספת תשלום על ארוחות מסודרות בצימר. בצימר יש לכם את כל הפרטיות אשר לה אתם זקוקים, אך אם אתם מעוניינים להכיר קצת את תושבי האזור, תוכלו לטייל במושב או בשכונה ולהכיר את הקהילה שמסביבכם.

בצפון או בדרום?

לאחר שהחלטתם אם אתם רוצים לנפוש בצימר או בבית מלון, עליכם להחליט על מיקום החופשה שלכם. האם אתם רוצים לבלות בצפון הירוק והרענן או אולי במדבר דרומי מרהיב האפוף כולו בקסם ובשלווה? כמובן, אם אתם יוצאים לחופשה משפחתית או זוגית, אינכם יכולים לקבל החלטות באופן עצמאי. חשוב להתחשב עם כל בני המשפחה והחברים שעמם אתם רוצים לבלות בחופשה על מנת שכולם יהיו מרוצים בסופו של דבר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here