יהלום צבעוני על טבעת אירוסין - האם זה כדאי?

כל גבר לקראת הצעת נישואין לבת הזוג שלו יודע שאין דבר מורכב יותר מחיפוש אחר טבעת אירוסין לבת הזוג ובחירת טבעת האירוסין מבין כלל טבעות האירוסין המוצעות כיום. כל דבר יצא מתהליך חיפוש טבעת אירוסין מבין גדול בטבעות מעין אלו. אחת הדילמות שלא מעט דברים עומדים בה בטרם הם רוכשים טבעת יהלום כטבעת אירוסין עבור בת הזוג שלהם היא: האם כדאי לבחור ביהלום צבעוני שישובץ בטבעת, או שמא כדאי להיות שמרנים יותר ולהסתפק ביהלום רגיל.

טבעת אירוסין משובצת יהלום צבעוני

אם תיגשו לחנות תכשיטים גדולה ומוכרת, תוכלו לגלות שטבעות האירוסין בחנות מחולקות על פי קטגוריות שונות. אחת מהקטגוריות הללו היא: צבע היהלום של הטבעת. צבע היהלום מהווה פרמטר אשר משפיע באופן מהותי על מחיר הטבעת. אם חשבתם שהצבע של יהלומים צבעוניים בטבעת הוא איננו טבעי, כדאי שתחשבו שוב. יהלום צבעוני המשובץ בטבעת הוא יהלום טבעי לגמרי, אשר מגיע בצבע כחול, ורוד או אדום. מדובר ביהלומים נדירים מאוד ולכן הבחירה בטבעת אירוסין המכילה יהלום צבעוני זהו דבר אשר יהיה כרוך בתוספת תשלום.

האם כדאי לרכוש טבעת אירוסין בעלת יהלום צבעוני

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. מצד אחד, מדובר בטבעת ייחודית מאין כמותה אשר תשדרג לכם את הצעת הנישואין שלכם כולה ובוודאי תרשים את בת הזוג שלכם. לטבעת זו יש נוכחות משמעותית מאוד. בד בבד, חשוב לזכור שלא כל אישה אוהבת תכשיטים בעלי נוכחות, אלא ישנן לא מעט נשים אשר מעדיפות תכשיטים סטנדרטיים וקלאסיים יותר. כאשר מדובר על טבעת שלא רלוונטית עבור הצעת נישואין, הרי שטבעת המכילה יהלום צבעוני יכולה להיות בהחלט הדבר היפה ביותר. אולם, כאשר מדובר בטבעת שמטרתה היא להציע נישואים, הרי שבהחלט כדאי ללכת דווקא על טבעת קלאסית המכילה יהלום לבן ושגרתי.

מדוע דווקא יהלום לבן?

אם אתם עדיין מתלבטים בין טבעות אירוסין בעלות יהלומים צבעוניים או טבעות אירוסין בעלות יהלומים לבנים, כדאי מאוד שתדעו שהטבעות הנמכרות ביותר בענף האירוסין הן טבעות מזהב צהוב או זהב לבן, אשר מכילות במרכז שלהן יהלום לבן בחיתוך ובגודל אשר נבחרים מראש על ידי הגבר שרוכש את הטבעת. טבעת הרלוונטית עבור הצעת נישואין צריכה להיות טבעת קלאסית ועדינה באופן יחסי ולכן, יהלום לבן הוא היהלום הטוב ביותר עבור טבעת מעין זו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here