טיפים לרכישת ביטוח לחו

אין כמו ההרגשה לפני נסיעה לחו"ל. אנחנו מתרגשים כבר מהרגע של קניית הכרטיסים וההתרגשות עולה עם כל ההכנות לבחירת מסלולים, לבחירת המלונות ומה לקחת איתנו ומה לא אבל לפעמים אנחנו שוכחים או משאירים לרגע אחרון אחד מהדברים הכי חשובים: ביטוח לחו"ל. מאוד חשוב לרכוש ביטוח נסיעות על מנת להבטיח לעצמכם ולמשפחתם את הכיסוי הכי מתאים בפני תאונות ונזקים.

מהוא ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות נועד לכסות את המבוטח כנגד כל נזק רפואי או כספי שחלילה עלול לקרות במהלך הטיול. רוב אנשים נוטים לחשוב שביטוח נסיעות מכסה רק כנגד עיכוב או אובדן של המטען כמו גם דחייה או ביטול של הטיול במקרים מסויימים. יותר חשוב מזה, ביטוח נסיעות מכסה את המבוטחים נגד תאונות, למשל תאונות דרכים ומקרים אחרים שבהם יזדקקו לטיפול רפואי במקום שהם נמצאים בו.

במקרים של אובדן מטען או גניבה של חלק מהציוד שלכם, תקבלו מחברת הביטוח החזרים לפי התנאים בפוליסה, גם במקרה שבו תצטרכו לבטל את הטיול עקב מחלה או אירוע אחר בלתי צפוי, אתם תוכלו לקבל על זה החזר כספי, רק אם זה כלול בכיסויים שרכשתם.

כמה טיפים חשובים שאתם צריכים לבדוק לפני רכישת ביטוח נסיעות

  • תנסו להגדיר מראש את הפעילות שלכם בטיול – אם אתם תכננתם טיול תרמילאים סביב לעולם אז עדיך שתרכשו את הביטוח תרמילאים שחברות הביטוח מציעות. ישנם חברות שאין להם את ההרחב הזה לכן חשוב לשאול.
  • אם אתם מעוניינים בטיול אתגרי "אקסטרים" שכולל סוגי ספורט בעלי סיכון גבוה לתאונות, כמו קפיצת בנג'י, טרקים אז כדאי לרכוש גם את ההרחב לביטוח ספורט אתגרי.
  • לכל המטיילים לדרום אמריקה, הודו, תאילנד כדאי מאוד לרכוש את ההרחב איתור וחילוץ. זה הרחב שנועד יותר למשפחות של הנוסעים למרקים בהם מאבדים קשר איתם ונעדרים במשך תקופה וקיים חשש לחייהם.
  • קיים גם הרחב לילדים לנשים בהריון וגם לספורט חורף – סקי.
  • תקראו את האותיות הקטות – כמו בכל חוזה ובכל הסכם תשתדלו לקרוא את האותיות הקטנות הכתובות כדי לדעת באילו מקרים אין כיסוי בפוליסה. יתכן שהפוליסה לא מכסה אנשים שחולי לב או ביטוח רפואי במדינות מסוימות.
  • תבדקו עם חברת הביטוח זמינה 24/7, אי אפשר לדעת אם ומתי תצטרכו להפעיל את הביטוח שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here