טיפים לרכישה משתלמת של בגדי ילדים ברשת

באינטרנט אפשר למצוא הכל מהכל, כולל בגדים לילדים במגוון אינסופי ובמחירים נמוכים מהחנויות. ניתן לקנות ברשת בגדים על פי מידות הילד ולחסוך כך התרוצצויות בקניונים ובחנויות. רכישה אינטרנטית יכולה לחסוך לכם זמן וכסף, אם תדעו לעשות זאת נכון. אם תגדילו לעשות – ותבדקו ותשוו מחירים לפני הקנייה, תוכלו לחסוך אף יותר ולהביא לידי עסקה משתלמת ומשביעת רצון.

קהל הקונים הישראלי מתחיל לגלות את החיסכון הפוטנציאלי הגלום ברכישות באינטרנט ומתחיל בהדרגה לזנוח את הביקורים התכופים במרכזי הקניות ההומים. לפניכם טיפים והמלצות לעשות זאת נכון.

אתרים בישראל

לקנות בגדי ילדים בארץ יש מספר ייתרונות:1. איכות – אם תקנו ממקום מוכר בישראל בדרך כלל רמת האיכות תהיה גבוה. 2. קרבה גיאוגרפית – בגלל שהמשלוח עושה דרך קצרה יותר יש אפשרות לזרז אותו ולהגיע בזמנים קצרים יותר. 3. אחריות – יותר קל לפנות לחברה בארץ לגבי בעיות באספקת המוצר או באיכותו.

אתרי קופונים

לפני כל קניה ברשת חפשו קופונים. השקיעו מעט זמן כדי לחסוך לא מעט כסף. חיפוש פשוט בגוגל יוביל אתכם לאתרי קופונים, ביניהם תוכלו להשוות ולבחור בקופון המתאים והמשתלם ביותר עבורכם. תוך זמן קצר תהיו אלופי השכונה במציאת הקופונים השווים ביותר.

מידות

התאמת מידות היא בדרך כלל מאתגרת יותר כאשר מדובר בבגדי ילדים. חברות ומותגים שונים משתמשים במידות שונות, כך שרצוי להסתייע בטבלאות מידות באתרי האינטרנט של המותגים. חלק מהמותגים מפעילים שירות לקוחות, עמו תוכלו ליצור קשר ולוודא שאתם רוכשים ביגוד במידה הנכונה.

מיסים

הקניות באינטרנט עשויות לכלול מסים נלווים, בהתאם למחיר הרכישה הכולל. חבילה שמחירה עד 75$ פטורה ממס ייבוא וחבילות במחיר של עד 325$ חייבות ב-18% מס. חבילות שמחירן גבוה מ-325$ כרוכות במכס של 12%, נוסף על 18% מע"מ. וודאו כי העלות הסופית כוללת מחיר משלוח.

כתובת בארצות הברית

ישראל היא מדינה מעט בעייתית בכל הנוגע למשלוחים מחו"ל. חברות שבמסגרת שירות השילוח שלהן כן כוללות משלוח ישראל, גובות עמלה גבוהה, שלעתים קרובות פשוט אינה משתלמת. דרך לעקוף את התשלום היא הנפקת כתובת אמריקאית על-ידי חברת השילוח, שתשלח ממנה את החבילה לישראל. בדקו את התנאים המדויקים בחברות המספקות שירות כזה, כדוגמת Buy2usa.

נפרדנו זה מכבר מעונת הקיץ, בעודנו מקבלים את גשמי הברכה הראשונים, המלווים בטמפרטורות הולכות וצונחות – מה שמחייב ארגון מחדש של ארונות הבגדים בבית, כולל אלו של הילדים. סביר שבמהלך העונה הלוהטת הילדים גדלו וגם המידות השתנו מעט. רכישה באינטרנט היא אחת האפשרויות הזולות הזמינות עבורנו, שראוי לנצל.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here