טיפים לבחירת מגרסת נייר
קרדיט לתמונה: shutterstock

בעבודה השוטפת במשרד אנו נעזרים בניירת רבה. חלק מהניירת מכילה מידע אישי, מספרי טלפון, תעודות זהות, כתובות ואפילו פרטי אשראי. אם נשליך את הניירת לפח הרגיל הוא עלול להתגלגל ליידים זרות  ואנו לא רוצים בכך. מגרסת נייר מאפשרת להשמיד כל מידע על ידי גריסה יסודית של הדף לחתיכות קטנות. הנייר הגרוס בלתי ניתן להרכבה ובכך המידע הרשום בו מושמד באופן מיידי. הניירת הגרוסה מועברת לשקית אשפה אותה ניתן להעביר לפח כשהיא מלאה.

אילו סוגי מגרסות קיימות?

המגרסות מגיעות בכמה גרסאות. ישנם מגרסות שיוצרות מהנייר פתיתים וכאלו היוצרו ממנו רצועות. בשני המקרים לא ניתן לשחזר את המידע שנגרס באמצעות חיבור הדף הגרוס. בנוסף, ישנם מגרסות אישיות שנועדו לגריסה קלה של מסמכים בודדים מידי יום או לשימוש ביתי. הסל של המגרסה האישית קטן מאד ונדרש לרוקנו בתדירות גבוהה. במגרסה השניה היא המשרדית הגדולה. מדובר במגרסה מאסיביתהמאפשת לגרוס עשרות ואפילו מאות מסמכים מידי יום. המגרסות האלו מסוגלות לשרת מחלקות שונות ומיועדות לגריסה בתדירות גבוהה.

איך תדעו איזו מגרסה מתאימה לכם?

ישנם הרבה סוגים של מגרסות. במידה ומדובר במשרד קטן, ניתן לבחון את תדירות הגריסה וכמות הניירת הממוצעת ואז להתאים את סוג המדפסת. בנוסף במידה ואתם צריכים השמדת מידע מקסימלית מומלץ לבחור מגרסת פתיתים. ישנם מגרסות משרדיות שניתן לגרוס בהם כרטיסי אשרי ודיסקים. בעלי עסקים הנדרשים לבצע גריסה מהסוג הזה יוכלו להיעזר בה.

עיצוב.

משרדים רבים מקפידים על עיצוב מוקפד. חשוב להם להתאים את הריהוט לציוד המשרדי. אז אם חשוב לכם שהמדפסת העכבר והמגרסה יהיו באותו צבע תוכלו לבחור מבין שלל העיצובים והצבעים. ניתן להשיג את המגרסות בצבעי שחור לבן או נירוסטה. כמו כן גם בשילוב של שחור ולבן או שחור ונירוסטה. 

עלויות.

גם כאן העלות מושפעת מגודל המגרסה והנפח שלה. ככל שהנפח גדול יותר והמגרסה מאסיבית יותר גם המחיר עולה בהתאם. אבל אם תנסו לחסוך ולבחור במגרסה קטנה עבור עומסי עבודה גדולים היא עלולה להינזק ותגרור עלויות של רכישה נוספת. לכן יש להתאים את המגרסה לתקציב אך אין להתעלם מנפח העבודה הנדרש.

אז נכון העסק שלכם אינו מכיל מידע מודיעיני מסווג. אבל גם אם אתם מנהלים משרד זעיר, חשוב שתדאגו לפרטיות של הלקוחות שלכם וגם על העסק שלכם מפני ריגול תעשייתי. תוודאו שגם שמות, מספרי טלפון וכתובות לא יעבור לידים זרות באמצעות מגרסה חשמלית איכותית. מגרסה טובה תשרת אתכם לשנים רבות. כאשר התחזוקה היחידה שהיא דורשת זה ריקון הפח כאשר הוא מלא ושימון לסכיני המגרסה. ניתן לשמן באמצעות שמן ייעודי או דפי שימון.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here