טיסות ברגע האחרון - המדריך המלא

תמיד ידעתם שאפשר למצוא טיסות ברגע האחרון לחו"ל, אבל לא הבנתם למה זה כדאי ואיך זה עובד? השורות הבאות הן בשבילכם:

למה להזמין טיסות ברגע האחרון

הזמנת טיסות ברגע האחרון למעשה פוטרת אותנו מהצורך להתחייב לחופשה מספר חודשים מראש. אף אחד מאיתנו הרי לא באמת יכול לחזות את העתיד ותמיד קיים החשש שבעבודה יפילו עלינו איזה תיק, או מקרה משפחתי כלשהו ימנע מאיתנו לעלות על הטיסה המתוכננת, ולפעמים הצורך לטוס מתעורר פשוט מתוך חשק ספונטני בשילוב זמן פנוי. כך או כך ביצוע הזמנה ברגע האחרון מאפשר לנו קודם כל לדעת בוודאות כמעט מוחלטת שאין דבר שימנע מאיתנו בטווח הקרוב את הטיסה. מלבד זאת היתרון המשמעותי בהזמנה שכזו הוא כמובן העניין הכלכלי, שהרי טיסות שהוזמנו ברגע האחרון הרבה פעמים יהיו זולות משמעותית מהזמנה שנעשתה חודשים מראש.

מה ההיגיון?

בפשטות- חברות התעופה אוהבות למלא את כל המושבים הריקים שבמטוס, ולכן כשבוע לפני מועד הטיסה המושבים שנותרו פנויים יוצעו במחירים אטרקטיביים ביותר, עד 24 השעות שלפני הטיסה. חשוב להדגיש שעדיין מדובר בסוג של הימור מאחר וזה לא קורה בכל טיסה שיוצאת לחו"ל, אך זה קורה לעיתים מספיק קרובות ולמגוון יעדים, כך שמי שספונטני בהחלט יכול להרוויח מחיר משתלם, ואם מדובר במשפחה בעלת מספר נפשות החיסכון הוא גדול מאוד.

איך מזמינים טיסות ברגע האחרון

כפי שכתבנו, הורדת מחירי הטיסות מתבצעת בדרך כלל כשבוע לפני מועד הטיסה וזה הזמן להתחיל לעקוב. מאחר ולא ניתן לדעת מה תהיה ההוזלה במחיר (אם בכלל) כדאי להחליט מראש על סכום אותו תהיו מוכנים לשלם, ולבצע את ההזמנה ברגע שתהיה התאמה לאותו סכום, אחרת המושבים עלולים להיחטף על ידי אחרים.

לא לפחד להעז

אם כבר החלטתם להיות ספונטניים ולהזמין טיסות ברגע האחרון, אל תגבילו את עצמכם ליעד ספציפי אם הדבר מתאפשר. חיפוש של טיסות קרובות ללא הזנת יעד יעלה בפניכם מגוון גדול של תוצאות, ויאפשר לכם לבחור את המתאימה ביותר ואולי גם יספק הזדמנות לגלות מקומות חדשים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here