קרדיט צילום: סטודיו מרחב.

סדרת הלביבות החדשה, בהשראת מטבחים עולמיים, מצטרפת לעולם הארוחות ה-BOWL תחת המותג 'טבעול גורמה'.

עם פריחת עולם המשלוחים הביתה וחוויות האכילה המגוונת מחוץ לבית במסעדות ובתי קפה, הרף הקולינרי של הצרכנים הולך ועולה. הצרכנים מחפשים יותר ריגושים וגיוון קולינרי גם באכילה הביתית היומיומית, ויחד עם זאת רוצים לאכול בריא יותר ולשלב כמה שיותר ירקות בתזונה שלנו. השילוב הנשאף הזה זה בין ריגוש קולינרי לתזונה בריאה ועשירה בירקות, מאתגר ליישום ביומיום, בדרך כלל אין מספיק זמן או ידע לבשל כרובית, כרישה או סלק ולהפוך אותם למנה קולינרית מזינה וטעימה.

קרדיט צילום: סטודיו מרחב.

טבעול זיהתה את הצורך הזה ומשיקה קטגוריה חדשה 'טבעול גורמה' המספקת לצרכן מזונות נשאפים שהיה רוצה לצרוך מהם יותר, תוך הפיכתם לחוויה קולינרית כמו ארוחה שמזמינים ממסעדה.

קרדיט צילום: סטודיו מרחב.

במיוחד לקראת שבועות טבעול משיקה סדרת לביבות גורמה, בהשראת מטבח עולמי ומנות פופולריות וטרנדיות. הלביבות החדשות משתלבות מעולה בשולחן החג של שבועות, המאופיין במנות צמחוניות שתמיד ובאתגר להכניס בו עוד עניין, טעם וצבע, בלי יותר מדי טרחה.

קרדיט צילום: סטודיו מרחב.

לביבות הגורמה עשירות בירקות מאפשרות לגוון את שולחן השבועות עם המון צבע, טעם וטוויסט:

לביבות בטטה עם נגיעה של קארי – בהשראת אחת המנות הפופולריות ביותר של לביבות בטטה, בתיבול עדין של קארי. תכולה: 455 גרם
לביבות סלק – את הסלק אפשר ממש להרגיש בכל ביס, והצבע המהפנט והסגול מצטלם יפה במיוחד. תכולה: 434 גרם
לביבות כרישה – נימוחות ועשירות, מהמטבח המקומי האותנטי והעשיר בטעמים. תכולה: 434 גרם
לביבות כרובית ותפוח אדמה – בנוסח 'אלו גובי' בהשראת המטבח ההודי. תכולה: 442 גרם
סדרת הלביבות מצטרפת לסדרת ה- BOWLS של 'טבעול גורמה' -"סלטים חמים" מלאי טעם, מזינים, עשירים בירקות, דגנים ורכיבים איכותיים. המנות מגיעות קפואות ובכך ניתן לשמור על טריות ורעננות. מדובר בקיצור דרך מושלם לארוחה עשירה בירקות וקטניות עם רכיבים מזינים אהובים ונשאפים.

לדברי בשמת שדה, מנהלת פעילות טבעול בישראל: "אנו גאים להשיק בשורה קולינרית עם טעם ואיכות בהתאם לציפיות ולחיך הקולינרי המתוחכם של הצרכנים . 'טבעול גורמה' פותח מתהליכי מחקר ופיתוח בהם למדנו וחיפשנו אחר פתרון, למתן מענה של מוצר מזון ארוז, לצורך הגובר והולך למנות איכותיות וטעימות, המאפשרות לשלב ירקות וקטניות בתפריט היומיומי באופן שמכניס ריגוש ועניין לארוחה שלנו.. עם טבעול גורמה אנו מבקשים לתת מענה חדשני ומרגש לקהל הרחב המחפש אחר אוכל טעים יותר ומזין יותר, או כמו שאנחנו קוראים להם, "הטבעולים", בלי הגדרות ותיוגים, שיתאים לאורח החיים המהיר עם מוצרים שקל נוח ונגיש להכין".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here