חנות אורטופדיה
קרדיט pixaBAY

מערכת השלד של האדם מורכבת מעצמות וממפרקים שונים. למערכת יש תפקידים חשובים והבולטים בהם הם תמיכה באיברים פנימיים והגנה עליהם, ובנוסף, אספקת נקודות מאחז ומשען לשרירים. מערכות תקינות מצליחות למלא את משימותיהן בהצלחה, אבל, יש מקרים, בהם יש כשלים שונים בחלקים שונים בה. אלו נובעים מפגיעות, חבלות, תאונות, בלאי, הזדקנות, שחיקה וכדומה. במקרים אלו ואחרים מבצעים טיפולים שונים שחלקם הן פרוצדורות רפואיות לאיחוי ותיקון, ואחרים בהם משתמשים בעזרים אורטופדיים שונים להגנה, תמיכה ועוד.

בעיות רבות צצות ברגליים בגלל שהן נושאות את כל משקל הגוף. העומס על כפות הרגליים והברכיים הינו רב, ומשום כך, השחיקה בהן היא גבוהה, ולרוב רבה ביחס לחלקי שלד אחרים. מעבר לשחיקה ובלאי טבעיים, יש מצבים מולדים בהם מלכתחילה כפות הרגליים אינן בנויות היטב. כאשר נוצר חוסר איזון בין שתי כפות רגליים אזי המנח של כל הגוף אינו מאוזן. התוצאה, במקרים רבים, מקרינה לברכיים, לגב תחתון ולאגן. במצב כזה, רצועות וגידים נמתחים, סחוס בברכיים נשחק, עלולות להיווצר דלקות ועוד. מומחים בעלי חנות אורטופדיה יכולים לסייע רבות בייעוץ ובאספקת עזרים לכל דורש.

בניגוד למוצרים אחרים, מדרסים לכפות רגליים יש להכין בהתאמה מרבית לצורת כף הרגל. כאן ייקח הטכנאי טביעת כף הרגל על גבס או על כל חומר אחר ויצור מדרס המתאים בדיוק אליו. הכוונה היא ליצור זוג מדרסים אשר יביאו לכך ששתי כפות הרגליים תהיינה מאוזנות והגוף יישען בצורה יציבה עליהן. המדרסים יפתרו בעיות בכפות רגליים שנפגעו עקב סוכרת, עקב מצבים מולדים של כף רגל עם קשת גבוהה אשר בעקבותיה נוצר משטח דריכה קטן, עקב פלטפוס שבו קיימת צניחה של הקשת האורכית ועוד.

חנות אורטופדיה מחזיקה גם מוצרים אחרים ובין היתר: תומכי ברך, רצועות לפיקת ברך, מייצבי קרסול, סדי לילה, מגפי הליכה, מקבעי כתף, חגורות גב, תומכי מרפק, רפידות ורתמות שונות ועוד. כל המוצרים הללו עשויים מחומרים מיוחדים אשר מעניקים את התמיכה והאבטחה המתאימה לאיברים השונים. מומלץ לקבל ייעוץ ולרכוש מוצרים אלו ואחרים נוספים בחנות בעלת מוניטין שיש בה מבחר גדול ומקיף.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here