חימום תת רצפתי – לא תרצו לצאת מהבית
צילום יח"צ

חימום תת רצפתי הפך לשיטת החימום הפופולרית ביותר בבתים חדשים בכל רחבי העולם ובישראל בפרט. בזכות המכשור המתקדם והטכנולוגיה החדשה תוכלו להנות בכל זמן ובכל מקום מחימום איכותי, אחיד וחסכוני.

מערכות החימום יכולות להתבסס על מים, חשמל או גז. כיום, שיטת החימום המומלצת ביותר הנה מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים הפועלת באמצעות משאבת חום. המשאבה הנה לב המערכת ותפקידה הנו חימום וסחרור המים הזורמים דרך מערכת צינורות סגורה המותקנת מתחת לריצוף הבית.

מערכת צינורות החימום נפרסת בצורה מעגלית, כיחידה אחת שלמה וניתן להתקינה מתחת לרוב סוגי הריצוף כמו: קרמיקה, שיש, פרקט ועוד. חשוב לציין, את התקנת מערכת החימום מומלץ לתכנן מבעוד מועד כחלק מבניית הבית החדש, או לחלופין בעת ביצוע שיפוץ נרחב אשר יכלול גם את הרמת הריצוף.

בשונה ממערכת חימום אחרות, החום המופק מן הרצפה והעולה כלפי מעלה, אינו מייבש את אוויר הבית או גורם לתחושת מחנק ושומר על רמת הלחות הטבעית בכל רחבי הבית.

מהם יתרונות התקנת מערכת החימום?

  • חסכונית – חימום תת רצפתי הפועל באמצעות משאבת חום, מאופיין בעלויות שימוש וצריכת האנרגיה הנמוכות ביותר בהשוואה למערכות חימום רצפתי אחרות.
  • פיזור חום אחיד – החום עולה מן הרצפה כלפי מעלה, מתפשט בכל רחבי הבית בצורה אחידה, טבעית ונעימה.
  • בטיחותית – צנרת החימום מותקנת מתחת לריצוף הבית, ליושבי הבית אין כל אפשרות להיחשף אליה או לבוא עמה במגע. ניתן להתהלך על הריצפה ואף לשבת עליה ללא כל חשש.
  • שליטה על הטמפרטורה – מומלץ על התקנתם של רכיבי תרמוסטט בכל חלל וחדר בנפרד בכדי שתוכלו לווסת ולכוון את הטמפרטורה בהתאם לתחושתכם האישית.
  • אסתטיקה – בעת התקנת מערכת החימום אין צורך בהתקנת גופי חימום נוספים בתוך חלל הבית. על כן, לא תצטרכו לשמור מקום עתידי לאמצעי חימום אחרים ותוכלו לעצב את החלל כמו שתמיד חלמתם.

לסיכום

מערכת חימום רצפתי על בסיס מים הופכת את השהייה בבית לנעימה יותר, מאפשרת להתהלך יחפים ואף ללכת עם גופיה גם בשיא החורף. 

מערכות חימום על בסיס מים נחשבות לבריאות וחסכוניות יותר וכאלו שאינן מייבשות את אוויר חלל הבית.

חברת ניו אנרג'י ישראל, הנה חברה המתמחה בהתקנה ואחזקת מערכות חימום תת רצפתי על בסיס מים עם למעלה מ30 שנות ניסיון בתחום ופרויקטים רבים בכל חלקי הארץ.

כתבה זו נכבתה בהתאם להמלצות וחוות דעת של לקוחות אשר התקינו את מערכת החימום בביתם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here