חזרה לבית ספר – כך תבחרו כיסא ותשמרו על הבריאות

גלובל ישראל (G/il) וחברת צרעה מגישות את המדריך המלא לבחירה והתאמה של כיסא לקראת החזרה ללימודים וגם טיפים לישיבה נכונה.

ב-1 בספטמבר צפויים לחזור לספסל הלימודים כמיליון תלמידים, כ-100,000 מהם בפעם הראשונה.

ההתרגשות הרבה, הקניות וההכנות הן חלק בלתי נפרד מהחזרה לבית הספר וההורים ירכשו כל פריט שימצא חן בעיני ילדיהם ויקל עליהם בזמן הלימודים…ובמיוחד לקראת היום החשוב קוראת חברת גלובל ישראל לשים דגש מיוחד על נושא הבריאות והבטיחות של התלמידים.

זה לא סוד שאת רוב זמנם מבלים התלמידים בישיבה, בשעות הלימודים בבית הספר וגם לאחר מכן כשהם לומדים בבית וממשיכים לשחק במחשב. לכן חשוב לספק לילדים פתרונות ישיבה איכותיים לתמיכה נכונה בגוף. חשוב לזכור כי לישיבה נכונה השפעה מכרעת על בריאות והתפתחות הילדים, כמו כן גם על היכולת שלהם ללמוד.

כשרוכשים כסא עם משענות ידיים, חשוב שיהיה אפשר להתאים את גובה המשענות לגובה השולחן.

ידוע כי ישיבה לא נכונה עלולה לגרום לכאבים, להגבלות בתנועה, לבעיות שרירים ולפגיעה בגב, בעמוד השדרה, בצאוור ובכתפיים.

כדי להימנע ממצבים אלה ולמנוע נזקים לילדכם, מציעה גלובל ישראל(G/il) יצרנית הריהוט המשרדי הגדולה והמובילה בישראל, בעלת המותגים צרעה וטקניון, טיפים לישיבה נכונה, נוחה ובעיקר בריאה ומגוון של כיסאות ייחודיים.

גלובל ישראל מפתחת, מייצרת ומשווקת כסאות ארגונומיים, המספקים תמיכה נכונה לגוף ומפחיתים בצורה ניכרת ובשימוש נכון, את השחיקה המואצת בדיסקים הבין חולייתיים, לצד נוחות מקסימאלית ויעילות גבוהה.

כסאות צרעה, המשווקים על ידי גלובל ישראל, הינם הכיסאות היחידים המיוצרים בארץ ועומדים בתקני איכות מהמחמירים בעולם, המבטיחים איכות גבוהה במיוחד לצד עמידות לאורך שנים.

ולהלן הטיפים לישיבה נכונה באדיבות נילי יחיאלי, מומחית לארגונומיה ובאדיבות חברת צרעה:

כיוון משענת הגב: יש לכוון את זווית משענת הגב לזווית שבין 90 ל – 100 מעלות, ואת גובה משענת הגב כך, שקימור המשענת יתמוך בעמוד השדרה באזור קימור הגב הטבעי.

גובה המושב: יש לכוון את גובה המושב כך, שבזמן ישבה תיווצר זווית של 90 מעלות בין השוק לירך, כאשר כף הרגל דורכת על הרצפה במלואה. למשתמשים נמוכים מומלץ להיעזר בהדום לרגליים.

התאמת עומק המושב: יש לשבת בצמוד למשענת הגב, תוך שמירה על מרווח של כף יד בין החלק האחורי של הברכיים לקצה המושב.

התאמת גובה הידיות: במידת האפשר, יש לכוון את גובה הידיות כך, שתיוצר זווית של כ-90 מעלות באזור מרפק היד.

בנוסף, ישנה חשיבות רבה גם לבחירת הכסא עבור ילדינו. חשוב לבחור כיסא איכותי כבר מגיל צעיר ולא להסתפק בכיסאות זולים ולא איכותיים שעלולים לפגוע בבריאות ילדכם.

איך לבחור כיסא תלמיד? באדיבות גלובל ישראל וחברת צרעה

חשוב לרכוש כסא עם משענת גב בעלת קימור התומך בשקע בין החוליות. זהו אזור שזקוק לתמיכה, במיוחד בשלבי הגדילה. בכסא איכותי עומק המשענת משתנה על מנת לספק את התמיכה המרבית לילד.

יש לרכוש רק כסא עם אפשרות לכיוון גובה משענת הגב, כך שאפשר יהיה להתאים את מיקום המשענת והקימור לשינויים בגובה הילד.

כאשר רוכשים כסא יש להקפיד על אפשרות לשינוי גובה המושב. הדבר מאפשר להתאים את הכסא לגובה הילד ולשולחן העבודה.

כסא עם מנגנון לשינוי זווית הגב בתנועה קדימה ואחורה מאפשר התאמה מרבית לגב ומספק יציבות לגב.

יש להקפיד שתפעול הכסא יהיה קל ונוח לילד – מומלץ לבחור בכסא עם ידיות משיכה ולא כפתורים או ידיות סיבוב ננעלות.

כדי שהרגליים לא יהיו תלויות באוויר מומלץ לרכוש הדום מתאים.

כשרוכשים כסא עם משענות ידיים, חשוב שיהיה אפשר להתאים את גובה המשענות לגובה השולחן. חשוב להקפיד שהמשענות יהיו מקבילות ומאוזנות ביניהן, על מנת למנוע חוסר איזון בעמוד השדרה.

לתלמידים הצעירים – מגוון כסאות תלמיד אגרונומים עם הדמויות האהובות

חברת גלובל ישראל ((G/il השיקה סדרה של כסאות תלמיד מבית צרעה עם הדמויות האהובות מסרטים וסדרות ילדים: בוב ספוג, שלגיה, מיקי מאוס ועוד…

כסאות התלמיד של צרעה, עם הדמויות האהובות, מיוצרים בגרמניה ומיועדים לילדים בגילאי 5 – 13. כסאות התלמיד של צרעה עומדים בתקנים המחמירים ביותר של השוק האירופאי המשותף ונחשבים לבטוחים ביותר לשימוש עבור ילדים.

לכסא מנגנון ייחודי המונע ממנו לזוז כל עוד לא יושבים עליו. כמו כן סדרת כסאות הילדים של צרעה הינה היחידה המשווקת בישראל המיוצרת מחומרים חסיני אש! לכיסאות מנגנון כיוון גובה המושב, מנגנון כיוון עומק וגובה המשענת.

אלי גרניט, מנכ"ל גלובל ישראל: "כסא איכותי ואגרונומי לילדים הוא מההשקעות הטובות ביותר שהורים יכולים לעשות עבור ילדיהם – הקניית הרגלי ישיבה נכונים מגיל צעיר משפיעים על התפתחות הילדים ובריאותם. לכן ראוי להקפיד ולרכוש כסא איכותי וארגונומי שתוכנן במיוחד עבור ילדים, ובמיוחד לדרוש כיסא העומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ועשוי מחומרים חסיני אש".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here