זה הזמן לחזור לכושר ולגזרה

ליין אופנת הספורט לעונה הזו מגיע לסתיו 2017 בגזרות ספורטיביות מסוגננות המשלבות את טכנולוגיות אדידס וחידושי העיצוב.

הפריטים הבולטים בקולקציה כוללים את החידוש האחרון של אדידס בתחום הנעליים: נעל האימון Fluid Trainer – נעל במשקל קל המציעה גמישות מלאה וחופש תנועה לכל פעיליויות האימון ומוצעת ב-20 שילובי צבעים. בתחום הביגוד, בולט הקו adilibra בעל החיתוכים המסוגננים והגזרות האלגנטיות, קו היוגה Yatra וטכנולוגיות עילית של אדידס אותן ניתן למצוא בליינים Core Performence ו- Clima 365.

קולקציית adilibria הינה קו ביגוד, הנעלה ואביזרים לאימון, וטניס. העונה כוללת הקולקציה דוגמאות דינמיות שהפכו כבר לסמלים אופנתיים בשילוב אבני קריסטל, זכוכית בדוגמת קרח ומינרלים. הדוגמאות הקוויות, האלכסוניות, החוזרות על עצמן שלהם, שואבות השראה מפרטי בנייה, הדפסים גראפיים, אריגי רשת ג'קרד מהונדסים ועוד. הפריטים הבולטים באוסף, כוללים את האפודה הקלה כנוצה Feather Jacket, יחד עם פריטים ייחודיים חתוכים בלייזר. קו אופנה זה כולל גם את הטכנולוגיות ClimaCool®, ClimaLite®,  ClimaProof®, ClimaWarm™  המסייעות לגוף להישאר בטמפרטורה צוננת, למנוע הזעה ולתת הגנה טובה יותר מפני תנאי מזג אוויר קשים.

קולקציית Clima365 לעונה זו, היא אוסף חדשני לחדר הכושר, המציעה את המערכת המושלמת לכל תנאי מזג האוויר עם טכנולוגיה המיועדת במיוחד לנשים, השומרת על הגוף במצב צונן ויבש, למשך זמן ממושך יותר, לא חשוב עד כמה אינטנסיבי האימון. מערכת השכבות Clima365 עם מיתאם ספציפי לגוף הנשי, מבוססת על חקר מתווה הגוף ומיועדת להרחיק זיעה, לאוורר אזורי חום, להגן על הגוף הנשי מפני תנאי מזג אוויר, או לשמור על חוף הגוף.

קולקציית Yatra לאימוני יוגה ופילאטיס מציעה את המילה האחרונה בנוחות וביצועים, עם גזרות חלקלקות, בדי כותנה ואריגים רכים המהודקים לגוף בטכנולוגיית ClimaLite® .

קולקציית ה- Core Performance מורכבת מפריטי עילי ביגוד והנעלה, המעניקים חופש ותנועה מכף רגל ועד ראש, הודות לחתך התבנית הייחודית שלהם. טווח הפריטים כולל את המילה האחרונה בטכנולוגיות הביצועים של אדידס ספורט, כדי למקסם את האימונים, ולספק תמיכה של 360 מעלות, לכל התנועות המבוצעות בחדר הכושר.

את קולקציית האימון לנשים של אדידס ניתן להשיג בסניפי adidas  ברחבי הארץ.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here