וטרינר עד הבית – למי השירות הזה נכון?
מקור pixabay

המון תפקידים יש לו לווטרינר אבל אחד מהם הוא הביקור שהוא מעניק עד הבית – ביקור שגרתי אבל בעיקר אחד כזה שיודע למנוע מתח מיותר, חשש של בעל החיים והכי חשוב? טיפול מציל חיים בלא מעט מקרים. אז במקסימום של נוחות ואפשרות להעניק לבעל החיים את הסביבה הטבעית שלו מגיע המטפל המקצועי וחוסך זמן, טרחה והחמרת המצב עצם הגעתו ליעד ומענק טיפול מכל הלב- צריכים וטרינר שיגיע לבעל החיים שלכם ויספק לו את מלוא הטיפול המסור? הנה הכול אודות "הרופא שמגיע עד הבית". 

מה מטרת הביקור של הווטרינר?

וטרינר עד הבית מציג מגוון של מטרות וצרכים אבל אחד הדברים קשור בעיקר ביכולת לתת לבעל החיים את מלוא הביטחון ברגעים הלא פשוטים שהוא חווה. כמו כן הוא יכול ואף ממליץ בלא מעט מקרים להפריד את בעל החיים מכל השאר גם בכדי שלא ידבק בתחלואה וגם בכדי שלא ידביק. אז בין אם מדובר בחיסון לגור הכלבים שלכם ובין אם מדובר במערך החיסונים שנותרו – אין ספק שהמטפל שמגיע אליכם יכול לקצר את הטיפול, להפחית את החשש של התזוזה לרבות הכנסת בעל החיים לארגז הנשיאה ונשיאתו אל המרפאה -דבר שהוא לא אוהב בעליל. 

למי מיועד שירות וטרינר עד הבית?

אם אתם צריכים וטרינר עד הבית השירות הזה יתאים לאנשים שיש להם כלבים וחתולים ולא עומדים בזמני החיסונים או הטיפולים. כמו כן, זה חוסך חיפוש אחר תור פנוי ובו זמנית ממגר את עניין ההמתנה. מיותר לציין כי מתוך מגוון הטיפולים ייתכנו כאלה אשר יתרחשו אך ורק במעמד המרפאה מאידך את הטיפול הראשוני- זה המציל חיים יוכל הווטרינר לבצע בביתכם וכך להקטין את הנזק שעלול להיגרם לחיית המחמד שלכם אם לא תפעלו בזמן. 

בסיכומו של דבר, וטרינר עד הבית יגיע, יספק את הטיפול ובמקרים מסוימים יאבחן בעיה וימזער נזקים במידה ולא יתקבל הטיפול בזמן. כמו כן עומדים לרשות הווטרינר כל הטיפולים שניתן לספק במעמד הביקור והכול במטרה לתת מענה ולהקל על סבלה וקשייה של חיית המחמד שלכם. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here