התגבור האפקטיבי ביותר שאתם מכירים בדרך לגוף החטוב שאתם רוצים
קרדיט צילום: בן איפרגן

אם כבר החלטתם להיעזר בשורפי שומנים כדי לחטב את הגוף, אל תתפשרו!
המוצר היעיל ביותר שהוא גם כשר וגם מפוקח על ידי משרד הבריאות הישראלי הוא הדבר הבא כבר כאן.

שורפי שומנים יעילים שמוכיחים את עצמם הם מוצרים המוכרים לאנשים ששומרים על משטר בריאות ואכילה נכונה, כאלה שרוצים לתגבר את שריפת השומנים שלהם בדרך לחיטוב הגוף שאליו הם שואפים. עכשיו יש פתרון גם לשומרי כשרות שרוצים להתחטב בצורה יעילה ובטוחה, הייפר פלוס מיוצר בישראל בפיקוח משרד הבריאות.

המוצר הייפר פלוס נחשב יעיל והוא מיוצר לפי תו תקן איכות מחמיר כדי להבטיח שהוא אכן בטוח לשימוש ועושה את עבודתו. הייפר פלוס נחשב לאפקטיבי משום שהוא מכיל את השילוב האופטימלי בין החומרים הבטוחים הנחשבים למזרזי שריפת שומן, וכן מומלץ לשימוש למי ששמע על המושג שורף שומנים אבל לא ידע במה זה כרוך, אם זה בטוח ובריא לצרוך אותו ומי יכול להשתמש בו?

ראשית, מה הם שורפי שומנים?

בשוק תוספי המזון ומוצרי הדיאטות נוספו בשנים האחרונות מוצרים מסוג שורפי שומנים, המבטיחים לאנשים שריפת שומן מואצת יותר על ידי הגברת פעילות מטבולית של הגוף,  גם ללא פעילות גופנית. הדבר מחייב התבוננות ובדיקה בהבטחות אלה כדי לדעת ממה שורפי השומנים עשויים ומהם המרכיבים הפעילים שבהם שאמורים לעבוד ולהפיק תוצאות.

במוצרי שריפת שומן יש כמה וכמה רכיבים שידועים זה מכבר למדע ולרפואה הנחשבים לזרזים מטבוליים, כשאתם בוחרים מוצר כזה עליכם לבדוק אם הוא מכיל את הרכיבים המומלצים ביותר. השילוב ביניהם אמור לסייע לאדם לשרוף שומנים בקצב מהיר מהרגיל ובכך לייעל הרזיה וחיטוב הגוף.

כיצד פועלים שורפי שומנים?

הגוף שלנו זקוק לאנרגיה כדי לתפקד גם בזמן מנוחה, חילוף החומרים שלנו (מטבוליזם) דואג לאספקת אנרגיה 24 שעות ביממה. האנרגיה נחוצה להפעלת שרירים, כלי דם ומערכות פנימיות. את האנרגיה אנחנו צורכים במזון, כאשר עודף שלו הופך לשומן. בשומן זה אנחנו משתמשים כמחסני אנרגיה ואותם אנחנו רוצים לשרוף כדי להשיג הרזיה וחיטוב הגוף.

חומר שורף שומן פועל על עקרון התרמוגנזה. כלומר, שריפת שומנים שהיא נוספת לצריכת האנרגיה הרגילה של הגוף בגלל חילוף החומרים. הייפר פלוס עושה בדיוק את זה – שורף שומנים בצורה בטוחה בגלל השילוב המצטיין של החומרים הפעילים בו. נוסף על כך, הייפר פלוס מכיל חומרים המיועדים ישירות לשריפת השומן הבטני שהוא הבעייתי והמסוכן מכולם. זה מה שהופך אותו למחטב גוף יעיל.

אילו חומרים שורפי שומנים יש בהייפר פלוס?

יש כמה חומרים שנחשבים לזרזי שריפת אנרגיה שבהם משתמשים במוצרים שורפי שומנים. כשאתם רוצים לבדוק האם המוצר איכותי ודאו שהוא אכן מכיל את החומרים הבאים:

  • L carnitine – ל-קרניטין הוא החומר שדואג להזרים שומן לשרירים ועל ידי כך לגרום להם לשרוף אותו. זה בדיוק מה שאנחנו רוצים, שכמה שיותר שומן בטני ואחר ישמש את השרירים שלנו לאספקת אנרגיה.
  • מגנזיום – כדי שהשרירים ומערכת העצבים שמפעילה אותם יעבדו כמו שצרי בשריפת השומנים יש לוודא שלא חסר להם מגנזיום.
  • קפאין – חומר נהדר שמוכר לנו מקפה ותה וכשאנחנו צורכים אותו כך הוא גם עושה את העבודה שלו כחומר פעיל שמעודד את הגוף לשרוף אנרגיה. הקפאין מפרק שומנים כך שקל להם להגיע לשרירים ששורפים אותם.
  • B12 – ויטמין חיוני שבלעדיו מערכת העצבים ומערכת העיכול סופגת פחות ביעילות את אבות המזון שאנו אוכלים. במקרה הזה הגוף יספוג טוב יותר את שורפי השומנים בהייפר פלוס.
  • גוארנה – צמח טרופי שמכיל גם הוא קפאין חומרים ממריצים אחרים. משמש להגברת ערנות והמרצת הגוף.
  • חומצה לינולאית – חומצת שומן חיונית שלה שני תפקידים: למנוע הצטברות שומן ברקמות ובניית שרירים. חומר אידיאלי לשורף שומנים.

לסיכום, הייפר פלוס מביא לכם לא רק את החומרים האיכותיים ביותר שהוכחו כשורפי שומנים, אלא שהוא משלב ביניהם בריכוזים האפקטיביים והנכונים ביותר ויוצר נוסחה שעובדת ביעילות רבה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here