השתלת השיער אצל גברים: טכנולוגיה מתקדמת בהשתלות שיער
קרדיט emrahcinik.com

השלב הראשון בהליך השתלת השיער אצל גברים הוא הערכת מידת נשירת השיער. למטופלים עם קו שיער רצסיבי במיוחד, או לגברים קרחים לחלוטין, השתלת שיער עשויה לא להתאים. על מנת לבצע השתלת שיער מוצלחת, המטופל צריך להיות עם כמות מספקת של שיער בריא כדי להשתיל אותו לאזור הדליל או הקרח.

בדרך כלל, אובדן שיער מוערך בקנה מידה של שבע נקודות בסולם שנקרא נורווד, ומכסה נשירת שיער ברורה עד התקרחות מוחלטת. במהלך פגישת הייעוץ, הרופא שלכם יתחיל בהערכת רמת הנשירה שלכם.

מאפייני השתלת השיער אצל גברים

השתלת השיער אצל גברים היא תהליך שבמהלכו החלק נטול השיער או הקרחת עוברים השתלה של זקיקי שיער שמוסרים מאזור תורם, כגון מאחורי הראש. התוצאה של הליך זה קבועה, אבל על מנת להגיע לתוצאה מספקת, חשוב לעבור את ההליך אצל מנתח השתלות שיער מוסמך ומיומן.

וזה לא הכול. חשוב להבין שיתכן שיחלפו מספר חודשים עד שניתן יהיה לראות תוצאות, ויתכן שיחלפו שנתיים עד להשגת התוצאות הסופיות של הניתוח.

קיימות מגוון אפשרויות כירורגיות מתקדמות להליך זה, במיוחד היום, כשהחידושים מתרחבים עם השנים, מה שהופך את טכנולוגיית השתלת השיער אצל גברים לפופולרית ומבוקשת על ידי עשרות אלפי גברים מדי שנה, מישראל ומרחבי העולם.

השתלת שיער ישירה

מכשיר שנקרא Choi Implanter Pen מסיר את זקיקי השיער בזה אחר זה, ואז הזקיקים מוחדרים לאזורים הקירחים או הדלילים של הקרקפת.

הליך זה עשוי להימשך זמן רב יותר מהליכים אחרים, מכיוון שהיעילות היא שיקול המפתח, ורק מנתח אחד מבצע את ההליך באמצעות עט השתל, אבל התוצאות, לעומת זאת, יהיו מדויקות. השלבים של השתלת השיער אצל גברים בשיטה זו כוללים:

  • חילוץ זקיקי השיער בזה אחר זה מהאזור התורם באמצעות עט השתלים Choi.
  • זקיקי השיער המופקים ייאספו ויושרו בתמיסה, שמשפרת את התפתחותם, עם אחסון בטמפרטורה ספציפית.
  • עט השתל DHI ישמש להזרקת זקיקי השיער בזה אחר זה לאזור הקירח של המטופל.

מיצוי יחידה פוליקולרית

השתלת שיער בשיטת FUE כוללת שימוש במכונת חיתוך זעירה להסרת זקיקי שיער בנפרד מחלק הקרקפת המכוסה שיער. לאחר מכן, להב דק יוצר חתכים קטנים באזור הקירח בהם מוחדרים זקיקי השיער. זהו הסוג הנפוץ והפחות פולשני של השתלת השיער אצל גברים. השלבים של הליך זה כוללים:

  • זקיקי השיער מחולצים אחד אחד מהאזור התורם.
  • הזקיקים נאספים ומחולקים תחת מיקרוסקופ.
  • חריצים מבוצעים על האזור הקירח של הנמען.
  • זקיקי שיער מוחדרים לחריצים באמצעות פינצטה.

מכיוון שחלה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות בשיטה זו, והטכנולוגיה התפתחה כדי שהליך זה יאפשר השגת תוצאות טבעיות יותר משיטות אחרות, עם זמני החלמה קצרים ופחות תופעות לוואי, השתלת השיער אצל גברים בשיטה זו היא הבחירה המועדפת על גברים שסובלים מבעיות נשירת שיער או התקרחות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here