הרחפן הכי משתלם

בוודאי חשבתם לעצמכם לא אחת כיצד סרטים וסדרות אהובות מצליחות להעביר אלינו הצופים את החוויה המתרחשת על המסך בצורה הטובה ביותר. חוץ מהפקה ובימוי מקצועיים ומסודרים, גם עבודת הצילום של סרטים וסדרות כאלו משפיעות מאוד על חווית הצופה.

הידעתם שהסצנות המיוחדות והמטורפות ביותר  המתרחשות בגבהים ומקומות בלתי אפשריים מצולמים לרוב בעזרת רחפנים? אכן אלו אותם כלי טיס זעירים ולא מאוישים המרחפים להם גבוה בשמיים. רחפנים אלו נשלטים באמצעות שלט רחוק ולעיתים מחוברים גם לאינטרנט אלחוטי.

כלי מושלם לצילום חובבני ומקצועי

במידה והנכם מחובבי ספורט אתגרי, הרחפן הוא הכלי המושלם עבורכם. כמו בכל ספורט אתגרי, התיעוד והצילום הוא אחד מהדברים המרכזיים בחוויה כזו. הקפיצות, והפעלולים שעושים בספורט אתגרי מוכרחים להיות מתועדים צעד אחר צעד ובצורה האיכותית ביותר. לשם כך קיים הרחפן- הוא מסוגל להגיע לגבהים גדולים ומקומות שאינם נגישים ולהפיק זווית צילום מיוחדת ואיכותית לתמונות בלתי נשכחות. אילו הסיבות שהרחפנים משמשים כלק מאמצעי הצילום בסרטים כאלו ואחרים.

אמצעי מעקב ופיקוח

גם רשויות החוק גילו את יתרונות הרחפן הכי משתלם. הרחפנים משמשים את המשטרה והחוקרים במעקב וצילום סמוי של עבריינים, עבירות תנועה שונות ופעילויות בלתי חוקיות אחרות. נוסף על כך, הרחפנים משמשים ככלים המסוגלים להציל חיים הודות למשימות חילוץ שונות ומורכבות כמו נגישות לאתרים שאינם מיועדים לאדם.

רחפנים מומלצים

הרחפנים המומלצים ביותר הם אלו אשר יש להם לפחות 4 מנועים והשליטה בהם מבוצעת באמצעות לוח בקרה מקצועי. כדי לשמור על דיוק וכיוון בזמן טיסת הרחפן יש לוודא שהוא מצויד במדדים שונים ומשוכללים המסוגלים למדוד את היציבה של הרחפן ואת עוצמת התאוצה שלו.

מומלץ לרכוש רחפנים מקצועיים המשולבים עם תוכנת ניווט (GPS) או מצפן וחיישנים מיוחדים המונעים התנגשויות והיתקלויות פתאומיות. העדיפו רחפנים המצוידים במצלמות מקצועיות לצילום רציף ואיכותי לכל אורך הטיסה של הרחפן. רחפן בעל משקל נמוך יחסית הוא רחפן פחות מגושם אשר יבטיח לכם טיסה מהירה יותר וחלקה יותר. בחרו רחפן המסוגל לטוס מספר שעות רצופות ללא צורך בטעינה כל מספר שעות בודדות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here