קרדיט: Pixabay

העסק שלך מספק משלוחים באופן קבוע? הבחירה בפתרונות האריזה הנכונים יכולה לקבוע במידה רבה את חוויית השירות ממנה ייהנו הלקוחות שלך. רובנו, איננו מכירים את סוגי אריזות הקרטון הקיימות בשוק וכדי להבטיח שאנו משתמשים באמצעים הטובים ביותר לצרכים שלנו, חשוב שיעמוד לצידנו גורם מקצועי. ספק מנוסה ומיומן יוכל להציע לנו פתרונות מותאמים אישית ולייעץ לנו בדיוק מה נדרש לנו כדי לקדם את המטרות שלנו בהצלחה. בית למוביל מספקת שלל מוצרי אריזה למגוון לקוחות. מחברות הובלה ועד לענף החקלאות, יש לנו היצע מוצרים רחב ויכולת להתאים עבורך מוצרים המדויקים לשימושים השוטפים שלך. באספקה קבועה ושוטפת ומענה אמין וזמין, יש לך דרכנו כל מה שצריך כדי להוביל את המוצרים שלך בבטחה. 

קרטון מציע לא מעט יתרונות להובלות ושינוע. הוא קל משקל, זול לייצור, ניתן למחזור ואפילו ניתן להדפיס על גביו כדי למתג את העסק שלך ולשלב בו ברקוד למעקב נוח. עם זאת, לא כל פתרונות אריזה נולדו שווים. מדובר בתעשייה שלמה המציעה מגוון רחב מאוד של מוצרים בעלויות משתנות וככל שנשכיל להתאים את המוצר לאופי הפעילות שלנו, כך נוכל ליהנות מפתרון איכותי יותר.

אריזות קרטון איכותיות למגוון שימושים

קרטון אמנם עשוי מנייר, אבל כיום מאי פעם זמינים פתרונות יציבים, עמידים וחזקים שיכולים לעמוד גם בעומסים גבוהים במיוחד. לכן, השלב הראשון בכל תהליך בחירת פתרונות האריזה שלך הוא הערכת הצרכים שלך. ככל שמוצריך נשלחים למרחקים גדולים יותר, תחת תנאים מורכבים יותר ובמשקלים גבוהים יותר, כך נזדקק לקרטון חזק ועמיד יותר שיוכל לתת לנו את הפתרון האידיאלי. 

חוזקו של הקרטון תלוי בכמות הגלים שיש בו. ככל שיש יותר שכבות נייר וככל שהגלים ביניהן גבוהים יותר, כך נקבל קרטון חזק יותר. בעוד שקרטונים חד גליים או דו גליים מתאימים למגוון משימות, קרטון תלת גלי מספק לנו מענה בעיקר למוצרים כבדים במיוחד, לשינוע סחורות לחו"ל ולמגוון משימות אחרות הדורשות עמידות גבוהה.

שירות מקצועי ואמין ללא פשרות

עם בית למוביל יש לך ביטחון מלא כי כל המוצרים חדשים ללא חשש לשימוש חוזר. אנו זמינים לכל בקשה שלך ומסייעים לך לקבל את המענה האידיאלי שישרת אותך על הצד הטוב ביותר. כדי ללמוד עוד על מגוון האפשרויות הזמינות לך ולהתאים את המוצר המושלם לפעילות העסק, ניתן להתקשר אלינו עוד היום למספר הטלפון 076-5301190.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here