הפרמטרים שיבדקו מי הבן זוג המתאים לכם!
מקור pixabay

מנהגים, ערכים, אמונות, דעות, כללי התנהגות וכו' הם חלק מהמושג "מסורת" על כן בעת חיפוש אחר השידוך המושלם המסורת היא פקטור שלרוב הינו משמעותי מאוד בתהליך. על מנת להבין עד כמה באמת למסורת יש משקל על הזוגיות שלכם גייסנו לעזרה את צוות משרד השידוכים הוותיק בתחום "יחד הכרויות". כל התשובות לשאלות שאף אחד עוד לא העז לשאול, ממש כאן.

נשמח לפתוח קודם בשאלה קלילה, מהם הפרמטרים המרכזיים למציאת השידוך המתאים?

את הפרמטריים המרכזיים אנחנו מחלקים לשניים: הנתונים היבשים – גיל, מראה חיצוני החל מצבע עיניים ועד לסגנון גוף והנקודה השנייה הנתונים העמוקים – תחביבים, מסורת, מגזר וכו'. כל הנתונים הנ"ל מהווים פקטור חשוב במציאת השידוך הראוי, אך חשוב לציין שיש פרמטרים חשובים יותר מאחרים ולכן בהם אנחנו לרוב מתמקדים.

כעת ניגש לעניין, כמו שנאמר ישנם פרמטרים בעלי משקל משמעותי יותר בתהליך השידוך, האם המסורת היא חלק מהם? 

זה מאוד תלוי. למסורת בהחלט יש משקל גדול מאוד בבחירת השידוך המתאים בעיקר כשמדובר בתהליך של שידוכים למסורתיים, אך במגזר היותר חילוני יש רבים שזה פרמטר פחות משמעותי עבורם לעומת פרמטרים אחרים. צריך לזכור כי המסורת היא מכלול של ערכים, אמונות, מנהגים וכו', על כן כשמדובר בשידוכים למסורתיים, דתיים וחרדים היא גורם משמעותי ליצירת בית חזק ויציב ופה היא פרמטר חשוב מאוד.

כיצד אתם יודעים מה הפרמטרים החשובים לכל אדם?

במשרדי השידוכים תמצאו שדכנים מוסמכים ומקצועיים אשר ישאלו שאלות על פי שאלון מיוחד ומפורט לפרטי פרטים. בשאלון ישנם כל השאלות הקשורות בכל הפרמטריים האפשריים שיכולים לעזור ולמקד את החיפוש אחר הבן/ת הזוג המתאימים ביותר.

האם המידע שנאסף חשוב לשני הצדדים המשודכים?

הבסיס של משרדי השידוכים הוא דיסקרטיות זו אחת מאבני היסוד לכן מי שמחפש הכרויות דיסקרטיות יכול להגיע למשרדי שידוכים ולהיות רגוע בנושא. המידע שנאסף לאורך כל התהליך אינו מועבר לצד אחר אלא אם כן התקבל אישור על כך.

לסיכום, השכלנו לגלות כי בעת תהליך השידוך המתנהל בשלל משרדי שידוכים ישנם פרמטרים רבים שנבדקים במטרה לספק את התוצאה הטובה ביותר, או יותר נכון במטרה למצוא עבורכם את השידוך הראוי ביותר שיוביל לקשר נפלא לטווח הרחוק.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here