המלצות למשחקים לבנים
מקור freepik

עולם הילדים הוא עולם המשחקים. לפני שהם מתחילים את החיים האמיתיים, הם נהנים לשחק בהרבה משחקי דמיון. משחקי 'אבא אמא' משחקים עם בובות, משחקים עם מכוניות וכל מה שמדמה את העולם הגדול של הגדולים. הם נהנים הנאה מרובה מכל המשחקים הללו וככל שיהיו להם יותר פריטים ויותר אביזרים שיסייעו להם להמחיש את המשחק, הם ייהנו יותר מהמשחק.

משחקים לבנים ולבנות

למעשה עולמם של הבנים הוא שונה מעולמם של הבנות כאשר מדובר בגיל הרך זה עדיין פחות בולט. כי בגיל הרך, הילדים עדיין חיים פחות או יותר באותו סוג וסגנון של עולם עם אותם תחומי התעניינות. עדיין לא בולטים ההבדלים בין הבנים לבנות מבחינת ההתעניינות שלהם במה שבעולם המשחקים מציעים להם. זה פחות או יותר, משחקי הרכבה, משחקי דמיון, ציורים וכן הלאה.  אך אפשר בכל זאת להבחין בהבדלים מבחינת הגישה למשחקים. בנים תמיד יימשכו למכוניות, למשחקים עם עוצמה ולכאלה שיעניקו להם את התחושה שהם גדולים כמו אבא. הבנות תימשכנה יותר לעולם הבובות, ליצירה ולכל מה שידמה אותן כאימהות.

תשקיעו במכוניות

אז אם אנחנו מדברים כרגע על בנים, ברור שצריך להשקיע בהם בחלק שמעניין אותם. מדובר במכוניות, בכלי רכב מסוגים שונים ואפילו בדבר הכמעט האמיתי – מכונית ממונעת.

ברור שלא צריך לרוץ מיד למכונית הממונעת. כלי הרכב הראשון של הילד אמור להיות בימבה קטנה, אוטו צעצוע, או בימבה ג'וק. אך ככל שהוא גדל אפשר לשדרג ת הרכב שלו ולהציע לו את המכונית הממונעת.

אין ספק שהוא ייהנה מהמכונית הזו הנאה מרובה והוא ינצל אותה היטב.

קונים איכות

אז לא ממש משנה על מה אתם הולכים או באיזה שלב הילד שלכם אוחז בחיים. כאשר אתם באים לרכוש לו צעצוע מכל סוג שהוא. החל במכונית קטנה על סוללות וכלה במכונית ממונעת, הסוד הוא להקפיד על האיכות של המוצרים. אם אלו לא יהיו איכותיים, הרי שחבל על ההשקעה וחבל על כל שקל.

איך בודקים מהי האיכות של המוצר? איך תוכלו להיות בטוחים שהמשחק היקר שקניתם אכן יצדיק את ההשקעה ואת המחיר ששילמתם עליו? כאן יש לשים לב למספר נתונים.

  • היצרן – לפני הכול יש לשים לב מיהו היצרן שייצר את המשחק או את הצעצוע. על פי רוב, אם יהי זה יצרן מוכר, תוכלו להיות רגועים יותר. כי יצרנים מוכרים שיש להם שם טוב, דואגים לשמור על השם הטוב שלהם והם לא יקלקלו לעצמם בייצור שאינו איכותי.
  • החנות בה אתם קונים – חנויות אמינות מציעות מוצרים אמינים. שימו לב.
  • אחריות על המוצר – יש מוצרים שיש עליהם אחריות מצד היצרן. זה בהחלט מבטיח מוצר איכותי וכמובן כיסוי בכל מקרה של תקלה. אז לא על כל צעצוע זול צריך אחריות. אך מכונית ממונעת למשל בהחלט דורשת אחריות כזו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here