צילום:אסף לוי

לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרבה ובאה, משיק המותג סקיפ הופ את קולקציית החזרה לגן בעיצוב מושקע עם תשומת לב לפרטים הכוללת: תיקי גן, תיקי אוכל, תיקי גן גינה, בקבוקי שתיה וקופסאות אוכל. גולת הכותרת של הקולקצייה היא מארזים תואמים במגוון אפשרויות: מארז הכולל תיק גן, תיק אוכל שומר על טמפרטורת המזון מבודד קור וחום , בקבוק שתיה וקופסת אוכל, מארז תיק גן ובקבוק שתיה, מארז תיק גן וקופסת אוכל וכן מארז תיק גן, קופסת אוכל ובקבוק שתיה. הקולקציה לגן מאויירת בדמויות חיות : כלב פאג, קואלה, כריש, פלמינגו, לאמה, ג'ירפה, דבורה, חיפושית, כלב, פרפר, שועל ועוד. וכן קולקציית ספארק הכוללת: תות ,קשת בענן, רובוט, וטיל.

צילום: אסף לוי

 

תיק הגן – עשוי בד עמיד כולל כיס צדדי עשוי בד רשת נמתח מתאים לבקבוק מים, כוס שתייה, או קרטון מיץ קטן. בחלקו הקדמי תא שימושי שניתן לארוז בו חטיפים או צידה לדרך, וכיסים נוספים בהם אפשר לאחסן עפרונות צבעוניים או משחקים לשעת הצורך. הכתפיות מרופדות ומותאמות לכתפיים הקטנות של  הילדים.

בקבוקי שתיה – תואמים מפלסטיק מגיע עם קש המתקפל בסגירת החלק העליון של הבקבוק, עם הגנת המכסה הנפתח.

קופסאות אוכל – לארוחת הבוקר או נשנוש בפארק, וערכת האוכל הכוללת תיק, בקבוק ,קופסא תעודד את הילדים לאכילה עצמאית, ותהפוך כל ארוחה לחוויה .

תיקי אוכל – מבודדים קור וחום ושומרים על מזון וחטיפים טריים   כיסים פנימיים וכיס בקבוק רשת מחזיק משקאות. סגירת דש וידית קליפ משלימים את פונקציונליות המוצר מתאים מאוד לגן לטיולים, פיקניקים או אפילו לגינה.

תיקי גן גינה– חדש! קולקציה חדשה של תיקי גן וגינה הגדולים יותר מתיקי הגן ומתאימים הן לגן  לתיקיות, ציורים, ציוד וכו והן לאחר הצהריים עם מקום לקופסת אוכל, ביקור סופ"ש אצל סבתא עם בגדים להחלפה ועוד. מצוידים בפתח רחב ונגיש ועם כיס קדמי שקוף לכל הפריטים החיוניים בהישג יד, וכיס בקבוק עם הרשת.

טווח מחירים:

תיק גן וגינה  + בקבוק שתייה עם קש / קופסת אוכל  – 129.9 ₪

תיק גן + בקבוק שתייה עם קש + תיק אוכל מבודד קור וחום/ קופסת אוכל – 149.9 ₪

תיק גן + בקבוק שתייה עם קש + קופסת אוכל  + תיק אוכל מבודד קור וחום – 189.9 ₪

תיק גן- 89.90 ₪

תיק גן גינה- 109.90 שח

תיק אוכל מבודד קור וחום- 62.90 שח

קופסת אוכל- 55.90 שח

בקבוק- 39.90 שח

להשיג ברשת קרטרס אושקוש, ברשת  O& H

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here