היתר בנייה דרך מכון בקרה

בכל מיזם בנייה, נדרשים היתרים המותנים בקיום בקרה. על מנת להסדיר בקרות אלו תחת תקן עקבי, אשר יאפשר להבטיח את איכות הבנייה בסטנדרטים גבוהים ובמענה מהיר ויעיל, עבר תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה המסדיר את הקמתם של מכוני בקרה. מוסדות פרטיים אלו הפועלים באישור ממשלתי, מאפשרים לקבל מענה מקצועי במהירות והחליפו את רשויות הפיקוח הממשלתיות הבלתי יעילות.

מעבדות איזוטסט – מכון בקרה מוביל בישראל

המעבדות ששמן הולך לפניהן בענף הבנייה הישראלי פועלות החל משנת 1978 ומגדירות מחדש את הסטנדרטים לאיכות בבנייה. לכן, מאז העברת התיקון לחוק, מוסמכות מעבדות איזוטסט גם כמכון בקרה רשמי המוכר על ידי מוסדות הפיקוח הממשלתיים. משמעות הדבר היא שכעת ניתן לבצע את כל בקרות הבנייה ולקבל היתר חיבור לתשתיות וטופס 4 לאחר כל הבדיקות באמצעות אחד המוסדות המקצועיים בישראל וליהנות מכל היתרונות. בעבודה המשותפת עם מכון הבקרה של מעבדות איזוטסט ניתן יהיה ליהנות ממספר שירותים.

בקרות בשטח ובתנאי מעבדה

אנשי המקצועי המיומנים של איזוטסט אשר עובדים שנים רבות בחברה הוותיקה, יבצעו את כל הבקרות הנדרשות על תהליך הבנייה כולו ועל חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. אלו יוודאו כי כל דרישות הבטיחות והתקנים ההנדסיים הבסיסיים נשמרים לאורך כל הפרויקט ויספקו מענה לכל אתגר שעשוי לעלות בשטח.

הנפקת אישורים

מכון הבקרה של מעבדות איזוטסט מורשה לספק היתרים לאחר ביצוע כל הבדיקות ולאשר את עמידות הבניה מבלי לעבור דרך הועדה לתכנון ובניה ורשויות הפיקוח הממשלתיות השונות.

עבודה רציפה מול רשויות המדינה

במקום להסתבך בבירוקרטיה מייגעת, נציגי מעבדות איזוטסט יקיימו את כל המגעים מול הגופים המקצועיים המעורבים בתהליך פיקוח ואישורי הבנייה ויסייעו לך בכל הניירת וההליכים המנהליים הנדרשים.

זמינות ומקצועיות חסרות תקדים

נציגי המעבדות פועלים בפריסה ארצית רחבה וזמינים לך בכל קצוות הארץ ומספקים מענה מהיר ואמין. הידע המקצועי הרב שנרכש בארבעת העשורים של התנהלותה המקצועית, מאפשרים לה לייעד פתרונות מהירים ויעילים ולהתגבר על אתגרים מורכבים במיוחד בקלות רבה. יתרונות אלו עשויים לחסוך לך זמן וכסף רב ולעבור את פרויקט הבניה על הצד הטוב ביותר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here