הזמנת בלון גז למנגל במהירות ובקלות
קרדיט FREEPIK

לכל אחד מאיתנו יש בבית צרכני גז שונים, בדגש על הכיריים אבל גם תנורים, מחממי מים על גז וכדומה. כלל הצרכנים הללו ונוספים מחוברים כמובן אל בלוני הגז, לרוב של 12 קילו או 48 קילו, ויש אנשים שגם מחזיקים בלונים יותר קטנים של 5 קילו או 2.5 קילו – למשל עבור מנגל על גז, לצורך יציאות לשטח, לטאבון ביתי וכדומה. בשורות הבאות נסביר שאפשר היום לבצע הזמנת בלון גז עד הבית בזריזות וביעילות.

אכן, הגז בבלונים הולך ונגמר, ובכל עונה יש צרכן אחר שמתעורר יותר. כך למשל, עכשיו לקראת הפסח יעבדו ביתר שאת הכיריים שמבשלות ארוחות והמנגל על גז שיצלה את הבשרים, ולעומת זאת מחמם המים על הגז ייכנס לתקופה של מנוחה בזמן שנקבל מים חמים מדוד השמש. אז בכל עונה יש צורך בתחלופה של בלוני גז, כאשר בלון של 12 קילו בדרך כלל מחזיק למשפחה ממוצעת כחודשיים. 

הדרך הכי נוחה להזמין

קודם כל, חשוב להבהיר כי הזמנה של בלון גז יש לבצע אך ורק מספקי גפ"מ מורשים. מי שמספק את הגז ללא רישיון כזה עובר עבירה פלילית, ומי שמזמין ממנו מסבך את עצמו ומסתכן מבחינה בטיחותית. בימינו ישנן ספקיות גז שהפנימו שהיתרונות של רשת האינטרנט יכולים להוות יתרון ללקוח גם בתחום שלהן, ולכן הקימו אתרים המאפשרים הזמנת בלון גז עד הבית בשיא הנוחות והמהירות. למעשה, באתרים האלה כל מה שצריך לעשות הוא רק להזין את הפרטים האישיים, ולא לשכוח את הכתובת, לבחור בסוג ובכמות הבלונים שרוצים להזמין – והאם מדובר בהזמנה של בלון חדש או בהחלפת בלון קיים. אמנם אפשר לפנות אל החברות גם בטלפון, אבל באתרים לא צריך להמתין עד שיענו לכם. מרגע שביצעתם בכמה קליקים את ההזמנה כבר מטפלים בה עבורכם ויגיעו אליכם הביתה תוך כמה ימי עסקים בודדים.

זמן להתחלות חדשות

חג הפסח הוא כידוע חג של אביב, התחדשות ושינויים, ובהתאם לכך חשוב לדעת שאפשר גם להחליף ספקית גז בימינו בשיא הקלות והזריזות. כך, אם בחרתם לעבור לחברה חדשה בגלל מחירים אטרקטיביים, המלצות שקיבלתם וכדומה, תוכלו לפנות אליה דרך האתר או בטלפון, ומכאן והלאה היא תיקח על עצמה את כל תהליך ההחלפה. החברה הישנה שלכם חייבת לשתף פעולה בלי להערים בעיות, ואילו החברה החדשה תדאג להחלפה מהירה ביותר כדי שלא תצטרכו להיות בלי גז – מקסימום כמה שעות. אתם מצדכם לא צריכים לעשות דבר, רק להודיע שברצונכם להחליף חברה.  

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here