הום סטיילינג

הום סטיילינג הוא ביטוי שכל אחד מכיר, והוא מדבר על סגנון עיצוב הבית שלכם. ישנן עשרות חנויות, אתרי אינטרנט ויועצים שישמחו לייעץ לכם בחום וקל מאוד להתבלבל משפע האפשרויות. עיצוב הבית תלוי במגוון רחב מאוד של אביזרים, ריהוט, תאורה, ריצוף וגם קירוי. על מנת לבחור באלמנטים העיצוביים המתאימים כדאי להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בתחום זה. אמנם לא כל אחד יקלע בול לטעם שלכם, אך במקרים רבים הייעוץ יסייע לכם מאוד להגיע לעיצוב מתאים לבית ולגינה.

איך מתאימים סגנון לבית?

למעשה מדובר על נושא אישי וכל אחד מגיע עם רצונות ומאווים משל עצמו. אך אם להיות פרקטיים, כדאי לקחת בחשבון כמה פרמטרים ולפעול על פיהם:

  • ראשית כדאי לקבוע מסגרת תקציבית שתוכלו לעמוד בה. ניתן לעצב את הבית גם בתקציב נמוך יחסית ולהגיע לתוצאות מרשימות. לאחר שיש לכם מסגרת תקציב ראויה והגיונית ניתן להתקדם הלאה.
  • כדאי להחליט מה אתם מעוניינים לשנות בבית. אם מדובר על החלפה של רהיט אחד או שניים או שאתם מעוניינים לבצע שינוי מוחלט שכרוך בצביעה, החלפת ריצוף או התקנת גופי תאורה.
  • לכל תחום עיצובי יש את המומחים שלו וכדאי לפנות אליהם. אם מדובר על תאורה, צבע, ריצוף או ריהוט. ישנן חנויות קונספט ואפשר גם לפנות לרשתות הגדולות שמציעות לעיתים מחירים נמוכים ונוחים.
  • יועץ עיצוב ידע לתת לכם טיפים שונים בנוגע למה שיעזור לכם ליצור את האווירה הרצויה בבית שלכם. כדאי להקשיב לו ולהסתייע בעצות שלו.

אפשר לשפר גם דירה שכורה

אין זה משנה אם מדובר בבית שלכם או שאתם בסך הכול שוכרים דירה, אווירה טובה יכולה להיות מושגת על ידי שינויים קטנים בעיצוב. לא חייבים להשקיע אלפי שקלים וניתן גם לבצע מספר העברות או לשנות מעט את התאורה בחללים. גם התקנה של מראה עשויה לשנות את כל מראה החדר.

ישנם אתרי אינטרנט רבים אשר מספקים טיפים בחינם שיכולים לעזור לכם לשפר את מראה הדירה ולגרום לה להפוך ליפה יותר, נוחה ומעוצבת למשעי. כך תוכלו להציג דירה מושקעת בהשקעה לא גדולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here