הדשא של השכן ירוק יותר
מקור: גרין ספורט סיסטם בע"מ

הדשא של השכן ירוק יותר? אין צורך לקנא, כיום גם אתם יכולים ליהנות ממרבדי דשא ירוקים ומהפנטים. החל ממגרשי כדורגל, גינות פארקים ועוד – כדי ליהנות מירוק בעיניים ומתחושת אושר בלב, יש לפנות אל חברה המתמחה בהתקנת דשאים. כך, תתקבל התוצאה המרשימה ביותר – ולעולם לא תרצו לעזור את האזור הטבעי, הפראי והקסום.

הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר, ואתם ללא ספק יכולים להוביל עליהם עם משטחים ירוקים ומבריקים. זאת, על ידי התקנת דשא סינטטי. בהתקנת הדשא, הכוונה היא להכנת השטח הרלוונטי, הנמכת האדמה עבור הנחת הדשא, מילוי הגובה בתשתית, פריסת הדשא וקיבועו ועד הדבקת הדשא באמצעות דבק מיוחד – כל שלב ושלב הכרחי ויתרום רבות לתוצאה מרשימה. למידע נוסף בנושא, ניתן לפנות אל חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ. חברה זו בעלת הזיכיון הבלעדי לייבוא ולשיווק בישראל של מוצרי הדשא הסינטטי של החברה ההולנדית Edel Grass.

להתקין דשא סינטטי וליהנות מהתוצאה

החיים עצמם כוללים הרבה מעבר לעבודה במשרד או מחויבויות אחרות. למעשה, חשוב לא פחות ואף יותר לבלות זמן איכות עם בני משפחתנו והחברים הטובים. בין אם בגינה ליד הבית, במרפסת, בפארק או על מגרש המשחקים – אין ספק שמקומות אלו ואחרים יסייעו ביצירת חוויות חדשות ומרגשות. על מנת להדגיש את היופי שנמצא בחוץ, מעבר ל-4 קירות הבית, חשוב לוודא כי הסביבה הינה מרשימה – ולהתקין בה דשא סינטטי.

פתרון זה קוסם לכם? בצדק! בהתאם לסוג דשא סינטטי מחיר ייקבע בהתאם. כלומר, בהתאם לאיכות הדשא הסינטטי, גוון הדשא, הגובה והצפיפות שלו, הגודל הדרוש לכם כמו גם הובלת הדשא והתקנתו בפועל – נקודות אלו ואחרות ישפיעו על המחיר. עם זאת, נדגיש בשלב זה כי התוצאה תצדיק כל השקעה.

מרחבים ירוקים ויפיפיים

הדשא של השכן לא חייב להיות ירוק יותר. גם אתם יכולים ליהנות מדשא ירוק ומרהיב ביופיו. בשלב זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ. לחברה זו מגוון סוגים של דשאים בעמידות גבוהה. בנוסף, הדשאים בעלי עמידות ברמה של 100% לקרני UV. כמו כן, החברה מציעה 8 שנות אחריות יצרן, ואף 8 שנות אחריות על ההתקנה. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 050-3639000

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here