הדרך להזמנת בלון גז ביעילות ובמהירות
קרדיט FREEPIK

בכל בית בישראל ישנם צרכני הגז, בדגש על הכיריים אך גם מחממי מים בגז, מנגל על גז, תנורי חימום וכדומה. בדרך כלל בלון גז ביתי הוא במשקל 12 קילוגרם גז או 48 קילוגרם בהתאם למספר המשפחות המחוברות אליו ובהתאם לשטח הנתון. השאלה היא כיצד מזמינים את הבלונים בצורה המהירה והיעילה ביותר.

כמה דברים שחשוב לדעת

קודם כל חשוב לדעת שאת הזמנת בלון גז ביתי מותר לעשות רק מספקית גפ"מ מורשית מטעם משרד התעשייה. ואולם בישראל פועלים לא מעט גופים המספקים בלוני גז ביתיים ללא הרשאה כזו, פעילות המהווה עבירה פלילית ועלולה לסבך אתכם. יותר חשוב מזה – כאשר אתם מזמינים בלון גז ביתי מספק לא מורשה אינכם יודעים דבר על מידת ההכשרה וההסמכה שלו ומכאן על רמת הבטיחות של הבלון וההתקנה.

הדבר הבא שחשוב לדעת הוא שניתן להזמין בלון גז ביתי בשתי דרכים עיקריות. הדרך הראשונה היא כמובן להתקשר לספק הגז שלכם ולהוציא קריאה להחלפת בלון. אם יש לכם בבית שני בלונים של 12 קילוגרם עדיף להזמין בלון חדש כשהבלון הראשון נגמר וכך להבטיח את עצמכם שלא תישארו עם שני בלונים ריקים. שינוי בין הבלונים הוא פשוט מאוד בעזרת הברזים, כאשר סוגרים את הברז הפתוח ופותחים את הברז סגור, רק הקפידו שלא יהיו שני הברזים פתוחים בבת אחת.

 דרך נוספת להזמנת בלון גז ביתי היא דרך האינטרנט. החברות המובילות בענף מאפשרות לכם להזמין את בלון הגז בצורה פשוטה ומהירה אונליין, כאשר אתם רק צריכים לציין את הכתובת ומספר הטלפון והחברה תדאג לכל השאר.

מעבר לכך, אם אתם מעוניינים להחליף ספק גז על מנת ליהנות משירות מהיר וטוב יותר וממחירים משופרים, חשוב שתדעו שכיום החלפת הספק הינה פשוטה מאי פעם. למעשה כל מה שצריך לעשות בשביל להחליף את הספק הוא רק לפנות אליו ולהודיע שאתם מעוניינים לעבור ומכאן והלאה החברה החדשה כבר תדאג לכל נושא הניתוק והחיבור שלכם מחדש, בצורה יעילה ומהירה כך שלא תהיו בלי גז. הדבר דומה מאוד להחלפת חברת סלולרית כאשר החברה הישנה שלכם אינה יכולה להערים בעיות או לעכב את ההחלפה, והיא חייבת לשתף פעולה עם ההחלטה שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here