אחרי שאותרה בגיל 17 והפכה לדוגמנית מובילה, התגלגלה ססיליה בונסטרום למאחורי הקלעים של עולם האופנה והפכה למנהלת האמנותית של מותג האופנה העצמאי Zadig & Voltaire שמצליח לעניין את כל מביני החן בשנים האחרונות. כעת מושקת בישראל קולקציית השעונים של המותג המשלבת בין אלגנטיות לרוקיסטיות. עם לוח שעון המשלב הדפס מנומר או הדפסי סבנטיז פסיכודליים, וגולגולות פאנקיות כחלק מסימן ההיכר של המותג. כל אלו בקולקציה שמגדירה מחדש את השעונים המודרניים ומעניקה להם טוויסט מחוספס.

ססיליה בונסטרום (Cecilia Bönström) שזכתה לכינוי ״שומרת הסף של האסתטיקה״ על ידי Vouge , עומדת כיום בראשו של המותג העצמאי Zadig & Voltaire, שמצטיין בעיצובים ברוח שיק שובר מוסכמות, נגיעות אוונגרדיות ואופנה כאמירה אישית. קו האופנה הצבעוני והצעיר מגיע כעת גם לעולם השעונים עם קולקציית שעונים מיוחדת שמגדירה מחדש את התחום. הקולקציה, שמושקת לראשונה בישראל, מציגה דגמי שעונים המשלבים בתוכם אמנות וצבעוניות נועזת שהוגדר במגזין האופנה כאנדרוגניה רוקיסטית.

צילום זדיק סטודיו

בין השעונים שמציעה הקולקציה – שעוני נשים מרצועת רשת זהובה/כסופה עם הדפס גולגולת חצי מנומרת וחצי זהובה/כסופה בצג השעון, שעון כסוף עם הדפס פרחוני בצג השעון ושעוני זהב וכסף יוקרתיים עם הדפס כנפיים כלוגו המותג על הצג. כמו כן, גם שעוני גברים עם צגים בצבעים שונים ששוברים את המוכר. השעונים מעניקים לעיצוב הקלאסי טוויסט מחוספס, נועז וצעיר המתחברים לאינדיבידואליסטים המחפשים לבטא את עצמם דרך האופנה.

החל מ-899 ש״ח

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here