הבית החכם המשתלם בישראל של חברת הומיטק

תפסיקו לשלוט, ותתחילו ליהנות! הדרך הקלה ביותר לשלוט במוצרי החשמל שלכם היא פשוט לא לשלוט. המפסק שולט בצורה עצמאית במוצרי החשמל אליהם הוא מחובר ומשחרר אותכם מהצורך לשלוט בהם. השתחררו מהדאגות ותנו למתגים של homeetec לרדוף אחר ילדיכים ולדאוג שהתאורה והמזגן בחדרם לא יישארו דולקים שלא לצורך.

מערכת בית חכם מציעה שליטה אוטומטית, שלושה מצבי הפעלה המאפשרים התאמה מושלמת ומלאה של המפסק לצרכיך. בעת שימוש במצב אוטומטי המפסק לומד את נתוני החדר ודואג להדליק ולכבות עצמאית את מוצר החשמל שמחובר אליו לפי הצורך. שימוש במצב חסכוני ידאג למנוע בזבוז באמצעות כיבוי אוטומטי של המוצר החשמלי שנותר פועל שלא לצורך. שימוש במצב ידני מאפשר לשלוט במוצר החשמלי בצורה הרגילה והמוכרת. מתגי הטאצ' תמיד אתך וניתנים לשליטה ובקרה באמצעות כל טלפון חכם מביתך או מכל מקום אחר בעולם.

בית חכם: יעיל הרבה יותר באבטחה ומיגון, מסייע לניהול נכון של הוצאות תחזוקת הבית, מקדם תענוגות

  • בשנים האחרונות תופס שוק "הבית החכם" בעולם ובישראל תאוצה מטאורית. התקנת מערכות בית חכם במבנים בבנייה או בבתים קיימים צומחת מדי שנה בשיעורים של עשרות אחוזים.
  • בעבר הלא רחוק עוד נטו להתייחס ל"בית חכם" כאל מותרות. בשנים האחרונות, לעומת זאת הוכח כי בית חכם הוא בעל יתרונות ברורים שהם הרבה מעבר לנוחות וסגנון חיים.
  • מערכות האבטחה של בית חכם הוכחו בכל העולם כיעילות בהרבה ממערכות האזעקה הרגילות, באבטחה ומיגון של סביבת הבית או המבנה.
  • בנוסף, נודעת למערכות בית חכם כדאיות גבוהה בניהול הוצאות תחזוקת הבית וחיסכון לכלכלת המשפחה. הן יודעות לדוגמה, לווסת באופן נכון ומושכל את צריכת האנרגיה בבית, ולצמצם עבורכם בהוצאות חשמל.
  • מעבר לכל אלה, "בית חכם" הוא בעל מקדם תענוגות ראשון במעלה. אתם נהנים בו מנוחות מקסימאלית ומתנאי מגורים אופטימאליים בהתאם לבחירתכם, לאורך כל שעות היממה, מבלי שתצטרכו להטריד את עצמכם.
  • מערכת בית חכם משלבת ומסנכרנת עבורכם בין מכלול המכשירים ומערכות החשמל והתקשורת –  מערכת אזעקה חכמה, אינטרקום ומערכת טלפונים, מערכות בידור, מערכות אקלים, תריסים ווילונות חשמליים, תאורה, מערכת השקיה, דוד ועוד ועוד.
  • בית חכם מחיר מאפשר תכנות מראש, הפעלה, כיבוי, וויסות ובקרה מרחוק של כל המערכות בלחיצת כפתור אחת פשוטה.

אם אתם מחפשים בית חכם מחיר משתלם במיוחד אתם מוזמנים לפנות לחברת הומיטק – 1700-507-503.

הומיטק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here