קרדיט תמונה FREEPIK

רובנו לאחר יום עבודה מתיש או כל מצב בו אנו זקוקים למנוחה, נעזרים באמצעות מערכת רמקולים איכותית ומעוצבת אשר דרכה ניתן להאזין לצלילים מרגיעים ולהתרווח בסלון בהנאה רבה. מספר לא מועט של אנשים הינו מעוניין בהתקנת מערכת רמקולים שקועים אשר עיצובם ללא ספק אסתטי ונעים לעין. בעקבות זאת ישנן לא מעט שאלות אשר חוזרות באופן קבוע בנושא זה ומה בעצם ניתן להיעשות כאשר מעוניינים בהתקנת מערכת זו. לפני הכל ניתן לציין כי רמקולים שקועים כבר מזמן הפכו לפריט עיצובי לבית. את בחירת הדגם ומיקומו ניתן ומומלץ לבצע בשלב של שלדת הבית עם ייעוץ של אדריכל. כיום ישנם הרבה סוגים של רמקולים שקועים העשויים מאיכויות וצורות שונות, ישנם כאלה אשר יתאימו לכם יותר וכן ישנם כאלה אשר לא יתאימו לכם כלל. למעשה, בעקבות העובדה שישנו מגוון רחב של רמקולים שקועים , איתו באות גם כל השאלות. במאמר הבא שלפניכם נציג מספר פרמטרים אשר קשורים לרמקולים שקועים ומיקומם.

היכן רצוי למקם אותם?

בנושא זה ישנן שתי אופציות, למקם את הרמקול בקיר או למקם אותו בתקרה, על מנת למנוע בעיות מראש כמו התאמת רמקולים שקועים לגבוה התקרה, מומלץ לבדוק היטב מה הוא העומק של השקע איתו אתם אמורים להשתמש ולהתאים אותו לגודל הרמקול. יחד עם זאת מומלץ להגיע עם מפרט טכני עבור איש המקצוע אשר דואג לכם לשקע בקיר. חשוב להוסיף כי על פי רוב התקנת הרמקולים השקועים, מומלץ להתקין אותם במהלך שיפוץ או בנייה של הבית, כלומר, אם הבית שלכם לאחר בניה או שיפוץ בלתי אפשרי כמעט לבצע הרכבה של מערכת רמקולים שקועים. לכן, ניתן לקחת בחשבון ולחשוב עבור זה באופן מעמיק במיוחד אם הנכם טרם שיפוץ או בנייה. 

התקנה בקיר או בתקרה?

ניתן לומר כי כל אחד אוהב לעצב את ביתו לפי טעמו האישי, אך מומלץ תמיד להעניק מקום עבור דעתם של אנשי מקצוע מאותו תחום שאף דעתם במקרים רבים נכונה. בסיטואציות של רמקולים שקועים בקיר או ברמקולים שקועים באופן כללי, מומלץ לדעת שיופי המיקום אינו רק מה שקובע וכן יש לתת דגש עבור עניין של האקוסטיקה והסאונד בבית שלכם. 

כמה מילות סיכום 

כפי שניתן לראות במאמר נושא התקנת רמקולים שקועים או רמקולים שונים כגון רמקולים לגינה , הינו נושא מאוד תלוי וכן מומלץ לבדוק בדיוק היכן אתם עומדים. למעשה, התקנת רמקולים שקועים לעיתים קרובות ראויה להיעשות בעת שיפוץ או בניית הבית כיוון שהתקנתם לאחר מצבים אלו הינה בלתי אפשרית כמעט. יחד עם זאת, על מנת להתקין בצורה נכונה, ניתן לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים אשר יכולים לייעץ לכם מה הכי אידיאלי עבורכם ואף לבצע התקנה אם ניתן לבצע זאת.   

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here