האם כדאי לכם לעבור לשירות פרטנר טיוי?

אם אתם צרכנים חכמים ששואפים להשיג את המחירים הזולים ביותר בכל התחומים – סביר להניח שחשבתם לעבור לאחד משירותי הטלוויזיה האינטרנטיים החדשים. שירותי הטלוויזיה החדשים (פרטנר טי וי, סלקום טי וי וסטינג טי וי) הם שירותים הזולים משמעותית משירותי הטלוויזיה המסורתיים אליהם אנחנו רגילים, שהם שירותי הלווין והכבלים הדיגיטליים.

אבל בסופו של דבר, אסור להסתנוור מהמחיר הנמוך, וחשוב גם לוודא שהשירותים החדשים באמת מתאימים לנו – כי אם אנחנו לא מרוצים, גם חיסכון, גדול ככל שיהיה, לא שווה יותר מדי. בשביל לעזור לכם לקבל את ההחלטה האם כדאי לכם לעבור לשירות הטלוויזיה של פרטנר TV, בדקנו מה השירות מציע.

אילו תכנים נמצא בשירות פרטנר טי וי?

בשירות של פרטנר כנראה שלא תמצאו מגוון עשיר ורחב כמו כשאתם רגילים אצל יס והוט, אבל אין שום סיבה שלא תסתפקו בכמות התכנים (המרשימה בהחלט) שהשירות מציע למנויים שלו. בשירות תמצאו ערוצים ישראלים, ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, ערוצי טבע, ערוצי היסטוריה ועוד הרבה ערוצים איכותיים – מה שמבטיח שתמיד יהיה משהו בשבילכם.

בשירות גם תמצאו ספריית VOD שמלאה בסרטים וסדרות ברמה הגבוהה ביותר, בהם תוכלו לצפות בכל זמן ובכל מקום. אם לומר את האמת, מגוון התכנים שהשירות מציע היום יספק גם את הצופים שדורשים לא מעט משירות הטלוויזיה שלהם, ופרטנר דואגים להמשיך ולהרחיב את השירות שלהם עם כניסת תכנים חדשים ומרעננים באופן קבוע.

יש עוד סיבות לבחור בשירות של פרטנר

התכנים של שירות פרטנר TV הם בהחלט מעולים אבל יש כאלו שלא יסתפקו בתכנים המוצעים בשירות, וזה בסדר – כי פרטנר דואגת למשוך את הצרכנים עם בונוסים נוספים ואפשרויות שעוזרות להן להתבלט מעל למתחרות.

הנה כמה סיבות למה השירות של פרטנר דווקא כן יכול להתאים לכם:

  1. פרטנר היא השותפה של נטפליקס בישראל, וזה אומר שדרך השירות תוכלו לצפות בספרייה האדירה של נטפליקס – וזאת באמצעות לחיצה על כפתור הנטפליקס שבשלט של פרטנר. נטפליקס, חברת הסטרימינג שכבשה את שוק הטלווזיה העולמי בסערה חסרת תקדים, משתפת פעולה עם חברת פרטנר ומאפשרת לשלם על מנוי הנטפליקס ישירות דרך החשבון החודשי שלכם בחברת פרטנר. מעבר לכך, פרטנר גם מציעה נכון לכתיבת מילים אלו מבצע של מנוי בנטפליקס ללא תשלום במשך חצי השנה הראשונה בשירות.
  2. השירות של פרטנר מגיע אליכם בעזרת ממיר של החברה, בעזרת סטרימרים שונים, טלוויזיות חכמות, טלפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים.

למעשה, השירות של פרטנר הוא אפליקציה, מה שמאפשר לכם להשתמש בשירות בכל זמן ובכל מקום, באמצעות מכשירים שונים – כל עוד יש לכם גישה לאינטרנט.

  1. בפרטנר תמצאו חבילות משתלמות המשלבות שירותי טלוויזיה, שירותי אינטרנט, קו טלפון ביתי וגם קווים טלפוניים סלולריים במחירים ממש, אבל ממש טובים.

אם אתם מחפשים לחסוך – אין ספק כי מדובר בצעד שיבטיח לכם חיסכון משמעותי.

פרטנר מספקת שירות טלוויזיה איכותי וממשיכה להתקדם ולהתפתח בעולם הטלוויזיה, ונראה שהיא הולכת בכיוון הנכון, עם הרבה נקודות משיכה עבור צרכנים שונים.

מה שבטוח – שווה לשקול מעבר לשירות המעולה של פרטנר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here