דרכים פשוטות להגביר את תחושת הבטיחות בבית ובעסק

גם העסק וגם הבית זקוקים להגנה. מצד אחד נמצא המשרד שלכם, המקום שבו אתם מחזיקים ציוד יקר ערך לצד סודות מקצועיים ומידע על הלקוחות שלכם. מצד שני נמצא המקום שאתם קוראים לו בית, זה שמספק לכם מפלט מהמשימות הבלתי נגמרות בעבודה. סביר להניח שיש בו ריהוט יקר, כמה מוצרי אלקטרוניקה שאתם עדיין משלמים עליהם וכמובן תכשיטים שעברו בירושה או כסף מזומן שהשארתם בצד למצבי חירום. איך תבטיחו את ההגנה המקסימלית על שני המקומות הללו?

דלת הבטיחות של המשרד

בחדרי מדרגות, בכניסה למשרד והיום גם בלא מעט מבני מגורים – אפשר למצוא את דלת האש הגדולה והחזקה. השם שלה רומז לנו מה בדיוק המטרה שלה, והאמת היא שהיא עושה את זה נהדר. מצד שני, כדי שהפעולה הזו תתבצע נדרשים מחזירי שמן איכותיים וחזקים. ככל שהדלת שלכם גדולה וכבדה יותר, כך גם מחזיר הדלת חייב להיות חזק ועוצמתי יותר. מגוון החלופות שמציעה חברת פלמט מאפשר לכם לבחור את מה שמתאים לצרכים שלכם, בין אם לבית ובין אם למשרד.

מניעת פריצות והגנה על הדירה

פריצות הן תופעה שעדיין לא נעלמה, ולמרבה הצער יש מי שעשוי להתגנב אל הבית בזמן שאתם ישנים או מבלים על החוף באילת, רק כדי לגנוב טלוויזיה או מחשב נייד. לדלת יש כבר כמה פתרונות מתקדמים, ממנעולים מתוחכמים ועד שדרוגים מורכבים אחרים. בכל הקשור לחלון, זה שדרכו מתנגבים הפורצים אל הבית, אנחנו לא תמיד מתכננים קדימה. אלא שהתקנת מנגנון נעילה לחלון הזזה אוטומטי תהיה דרך נהדרת להקשות על הפורץ, זה שחשב שעם כלי פשוט יצליח לסדוק את שכבות ההגנה ולהגיע אל הציוד היקר ביותר שלכם.

הגנה גם על הילדים הקטנים

הגנה מפני שריפות או פריצות היא חשובה, אבל חשובה לא פחות מכך היא ההגנה על שלומם של הקטנטנים. הבעיה היא שהילדים משחקים בהתלהבות יתרה כל כך, עד שלעתים הם פשוט לא מודעים לסכנות שאורבות להם. מגביל פתיחת חלון הוא כלי פשוט למדי שמספק מענה קריטי לאחת הסכנות הללו בדיוק: הוא מונע את פתיחת החלון באופן מלא, וכך הוא מונע נפילה מגובה רב. הפתיחה החלקית מספקת עוד שכבת הגנה מפני פריצות, וזה כמובן רק בונוס. אם אתם רוצים להגן על הבית, על העסק וגם על הילדים, זה הזמן לבחור את המוצרים המתאימים לכם בטלפון 054-4944512.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here