בר מים לשבת
צילום PIXABAY

מיני בר עם הספקי מים גבוהים שגם מאושר לשימוש בשבת יכול לענות על הצרכים של מאות אלפי משפחות בארץ ובעלם. ראשית, בעזרת מיני בר מן הסוג הזה ניתן להפיק מים חמים או קרים בלחיצת כפתור. האפשרות להפקת מים באופן נוח עולה בקנה אחד עם צרכי המשפחה והיא מקלה על ההורים והילדים. במקביל, יש לזכור שהאפשרות להפקת מים לא מונעת בטיחות אלא מצטרפת אליה בזכות מפרט טכני משוכלל.

שנית, בר מים לשבת מאושר על ידי גורמים הלכתיים בעלי תוקף. יש סוגים שונים של דגמים עבור בר מים כזה וניתן לבחור ביניהם בהתאם לאמונה הדתית ולסוג הכשרות שאותו רוצים להשיג. כל מה שצריך לעשות הוא לבדוק מי מאשר את השימוש בבר מים מסוים, לבחון את האישור מבחינה הלכתית וטכנולוגית ולוודא שהדגם הספציפי ראוי לשימוש למהדרין בשבת על פי ההלכה – גם למים החמים וגם למים הקרים.

איך בוחרים בר מים לשבת?

מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של בר מים לשבת צריך לדעת איך לבחור אותו. הדרך לבחור את בר המים היא קודם כל לבחון את המפרט הטכני המלא. במסגרת המפרט הטכני צריך להתמקד בעיצוב של בר המים, בנגישות שלו עבור ילדים בגילאים שונים ובעמידה בכללי הבטיחות. בנוסף, כדאי לבחון את אופי התצוגה של בר המים ואת מצבי המזיגה הקיימים. ברוב הדגמים ישנם מצבי מזיגה של קר, פושר, חם והרתחה מלאה ויש דגמים עם מצבי ביניים.

מתוך המפרט הטכני של בר מים לשבת ניתן להסיק לגבי העמידות והאיכות שלו. מפרט טכני מתקדם כולל 2 גופי חימום בהספק גבוה ואפשרות לעמידה בטמפרטורות של 100 מעלות. כמו כן, המפרט הטכני מעיד על הגודל של בר מים ועל המקום המתאים עבורו על השיש.

לבסוף, ניתן להשוות בין דגמי המיני בר לפי הנחיות השירות והתחזוקה. כאן השאיפה היא למצוא את הבר שדורש מינימום תחזוקה אך מעניק מקסימום שירות. בכל מקרה, המוצר ניתן לתחזוקה עצמית והוא מגיע יחד עם הוראות ספציפיות לניקיון או לטיפול בבעיות ובתקלות הנפוצות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here