בעל עסק? בנה לעצמך אתר בתוך פחות מ-2 דקות!

כבעל עסק, אתה כבר מכיר את השגרה. אתה קם בשעת בוקר מוקדמת כדי להכין את הילדים לבית הספר ולבצע את הפעילות הגופנית האהובה עליך (הליכה או ריצה) על מנת לצבור כוחות ליום החדש שמתחיל עוד מעט. זהו יום נוסף של שיחות טלפון בלתי פוסקות, אינטראקציות עם העובדים וסגירת עסקאות עם בעלי עסקים אחרים. בתוך כל המערבולת אתם יודעים שבמוקדם או במאוחר תצטרכו לשדרג את האתר שלכם ואולי להעבירו לכתובת חדשה. כי בואו נודה באמת, האתר באמת זקוק לריענון.

היום אפשר להקים אתר במהירות הבזק

מעוניינים להקים אתר אינטרנט למותג החדש שלכם? חוששים מסחבת בלתי נגמרת? ובכן, יש לנו חדשות טובות בשבילכם: בימינו אפשר לבנות אתר בתוך פחות מ-2 דקות! תוכלו לעשות זאת בכל זמן המתאים לכם – בשעת ערב מאוחרת בסיום העבודה או דקות ספורות לפני שאתם מתחילים עוד יום עבודה מאתגר.

אז איך עושים זאת? בזכות חברת וובינג תוכלו להקים אתר אינטרנט איכותי ומעוצב ולהתחיל לקבל תוצאות כבר עכשיו. הצוות המקצועי של החברה בחר במיוחד בשבילכם תבניות פרמיום מעוצבות הבנויות על פלטפורמת וורדפרס – אחת הפלטפורמות האיכותיות יותר הנמצאות בשוק. תוכלו ליהנות ממבחר גדול של תבניות המותאמות לחזון העסק שלכם, להטמיע אותן באתר שלכם ואף להתאים אותן למכשירי המובייל הקטנים.

אז איך עושים זאת בפועל

כדי לבנות אתר מנצח, עליכם להיכנס לאתר של וובינג ולבחור תבנית. מעבר לכך, אלה כמה דברים שכדאי לדעת:

  • בוובינג תקבלו תבנית פרמיות ושירותי אחסון אתרים בחינם למשך 30 יום. כך שתוכלו להתנסות בבניית האתר הפרטי שלכם ולראות אם זה מתאים לכם.
  • אתר האינטרנט שלכם יאוחסן בחוות השרתים המאובטחת של 012. האתרים המצויים על גבי השרת מגובים בכל עת.
  • על התבניות – התבניות המוצעות לכם בוובינג הן תבניות פרמיום מבית פוג'ו התומכות בשפה העברית. על מנת לקבל אישור כדי להשתמש בתבנית, יש לבצע רכישה באתר. תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט ולהתרשם מהמגוון הרחב של התבניות המצויות בו: תבנית המתאימה לחנות וירטואלית, אתר תדמיתי, אתרים של אנשי מקצוע כמו רופאים או מוסכניקים ועוד.

כשיש לך אתר, השמים הם הגבול

מיותר לציין שכל בעל עסק זקוק לאתר תדמיתי טוב כדי לקדם את העניינים. לאתר מעוצב ומושקע יתרונות רבים על פני אתרים אחרים המופיעים בתוצאות החיפוש בגוגל, בייחוד לאור העובדה שהגולשים נחשפים לכמויות מידע גדולות מאוד מדי יום ביומו. כך שאין ברירה אלא לבלוט בשטח ולהיות ראש אחד מעל כולם. כשיש לכם אתר טוב הכולל עמוד ליצירת קשר ומערכת תשלום מאובטחת ומשוכללת, לקוחות חדשים יצטרפו אליכם במהירה ויבצעו פעולות באתר גם מבלי שתצטרכו להתאמץ. במקרה זה מומלץ לשלב באתר משפטי קריאה לפעולה, על מנת לעודד את הגולשים לפנות דווקא אליכם. אז תנו לאתר המעוצב שלכם לעבוד בשבילכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here