בניחוחות של אירופה הקלאסית: הכל על המטבח האנגלי
קרדיט freepik

כמה מאמרים כבר יצא לכם לקרוא על מטבחי שיש, מטבחים כפריים או מודרניים, מטבחי עץ ומתכת ודומיהם? סביר להניח שלא מעט. כמי שמחפשים לשדרג את המטבח הביתי או להתחדש במטבח מעוצב בנכס חדש, עשיתם את סקר השוק המעמיק שמצופה מכם לבצע. אבל האם יצא לכם לקרוא על מטבח אנגלי של חברת נובו מטבחים ולהכיר גם את אחד מסגנונות העיצוב האסתטיים והמרשימים ביותר בעולם המטבחים.

אז מהו בעצם מטבח אנגלי של חברת נובו מטבחים

אם כן, מהו מטבח אנגלי של חברת נובו מטבחים למי הוא מתאים ומהם היתרונות שלו?

  • המאפיינים – מטבח אנגלי נראה קודם כל כאילו זינק היישר אליכם הביתה מלונדון הרחוקה; זהו מטבח המאופיין באריחים, מגירות וארונות הצבועים בשחור פחם. באופן מפתיע, השחור מהווה את עיקר העיצוב במטבחים הללו, כשהוא מתובל בצבעים לבנים, אפורים או כסופים למען הטעם הטוב והניגוד. את סוג זה של עיצוב ניתן למצוא הן בשכונות היוקרה והן בשכונות המצוקה בעיר, כשהעיצוב כמובן יהיה תלוי בתקציב, ובטעמם האישי של דרי הבית.
  • למי הם מתאימים – המטבח האנגלי מתאים מאוד לכל אדם שביתו מעוצב בסגנון מודרני אך ללא הקו העיצובי הלבן המוכר לנו. בתים שעוצבו בסגנון עתיק יותר עם עצים כהים ומסגרות מרובעות או בתים שמראש עוצבו בצבעים כהים, יתאימו מאוד גם לסגנון האנגלי במידה ויוחלט 'להלביש' אותו עליהם.
  • כמה יתרונות של המטבח האנגלי – במיקומים בהם השמש מאירה את החלל ישירות, הצבע השחור מאזן את המראה המסנוור והבהיר יחסית. בנוסף, בעוד שנשמעים מידי פעם קולות שמדברים על כך שיותר מידי שחור מקטין את המרחב, אנחנו ממליצים לשלב 'זריקות' של צבעים כגון לבן או אפור, וכך לנפץ את האשליה הזו. חשוב גם לציין שבמקור, המטבחים האנגליים ובכלל המטבחים באירופה, קטנים יותר מהמטבח הישראלי כך שבסופו של דבר, אשליית הקטנת המרחב היא לא פרמטר שצריך למנוע מכם להגשים את החלום.
  • תוסיפו אי – מטבח אנגלי של חברת נובו מטבחים ומטבחים אנגליים בכלל, מאופיינים באי שהוא אחד הדברים הבולטים ששמים לב אליהם כשנכנסים למטבח כזה. זה יכול להיות מטבח על גלגלים, כזה שצמוד לרצפה, או אפילו חצי אי. בלעדיו, המטבח האנגלי שלכם יהיה רק חצי אנגלי! ההמלצה היא לשאוף לאי שיש בו הרבה יותר ממשטח עבודה; עוד איזור ישיבה, כיור או כיריים אם אפשר, ועוד.

מטבחים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר

מטבח אנגלי של חברת נובו מטבחים אם כן, הוא בחירה מקורית ומרהיבה שמשמעותה לא רק עיצוב יפהפה ששובר במעט את הטרנדים הנהוגים בישראל, אלא גם בחירה איכותית; החברה עושה שימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה, עם רמת גימור מדויקת ובעיקר, עם הרבה מאוד אהבה למקצוע. הכל כדי שתהנו ממטבח מושלם!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here