בלנדר נינג'ה
קרדיט pixabay

עבור אלו מאיתנו שנהנהים משייק פירות רענן וטעים, הבלנדר של חברת נוטרי נינג'ה אינו זקוק להצגה מיוחדת. כולנו מכירים אותו, כולנו שמענו עליו, וכולנו יודעים שמדובר ככל הנראה בדור החדש של הבלנדרים. בלנדר נינג'ה מגיע במספר דגמים, אשר כל אחד מהם מספק אפשרויות שונות ומיועד לסוגי שימוש שונים.

הדגם הבסיסי – נוטרי נינג'ה

הדגם הפשוט ביותר של בלנדר נינג'ה, מציע את הפעולה הבסיסית של טחינת הפירות, והכנת המיצים בצורה הפשוטה ביותר והזמינה ביותר. הבלנדר מספק עוצמה גבוהה של 700w, אשר יחד עם להבי הפטנט היחודיים של סדרת בלנדר נינג'ה מספק עוצמת טחינה מעולה, מספיק כדי לפרק פירות, קרח וזרעים למרקם חלק ונעים של שייק פירות רענן. הוא מגיע עם כוס בסיסית של 470 מ"ל ומומלץ למי שצריך את הבלנדר שלו פשוט, קל לתפעול ותחזוק, וקטן יחסית.

הדגם למתקדמים – נוטרי נינג'ה Auto IQ

הדגם המתקדם יותר של בלנדר נינג'ה מגיע, לרוב, עם שתי כוסות – האחת בגודל של 500 מ"ל, והשניה בגודל של 650 מ"ל, ומאפשר מעט יותר מהמכשיר הבסיסי. גם עוצמת המנוע מעט חזקה יותר, 1000w, מספקת קצת יותר כוח טחינה המאפשר הכנה של שייקים, רטבים ודברים קצת יותר מורכבים. המכשיר המתקדם של בלנדר נינג'ה מאפשר גם שתי תוכניות, לטחינה קלה ולטחינה אינטנסיבית. זהו הדגם המומלץ למי שרוצה להשתמש במכשיר כגאדג'ט למטבח, ולהכין דברים שהם מעבר לשייק פירות בסיסי.

הדגם המקצועי – נינג'ה Intelli-Sense Blender Duo

זהו הדגם המיועד לשפים חובבים, ולמי שצריכים בלנדר מקצועי במטבח הביתי. הוא כולל את השייקר הבסיסי, להכנת משקאות, שייקים ושאר מתכונים, וכמו כן בלנדר נוסף, בגודל 2.1 ליטר, עם פטנט Total Crushing – שישה להבים לריסוק, המסתובבים במהירות של 20,000 rpm במבנה יחודי לנינג'ה, המשמש להכנת מטבלים, מרקים ועוד שלל מתכונים הדורשים טחינה יותר אינטנסיבית. גם המנוע של הדגם המקצועי הוא החזק ביותר מבין הקיימים עבור בלנדר נינג'ה – 1200w. הדגם המקצועי גם מספק 8 תוכניות חכמות, אשר מיועדות למגוון סוגי מתכונים, והוא חלק אינטגרלי מכל מטבח של שף חובב.

כל המכשירים של בלנדר נינג'ה מגיעים עם ספר מתוכנים, אשר משלים את הערכה ומספק מגוון מתכונים שימושיים עבור הבלנדר והשייקר. והחברה מציעה שלל מוצרים משלימים עבור הבלנדרים והשייקרים, אשר מספקים את התוספת המושלמת למוצרי החברה, ומיועדים להשלמת החוויה.

עם כל היתרונות הללו – אתם עדיין תוהים למה בלנדר נינג'ה הוא המוצר המוכר ביותר בישראל?

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here