בוחרים מסנן מים לבית – ההחלטה הנכונה למשפחה שלכם

שימוש במסנן מים הוא נפוץ בקרב בעלי בתים רבים והופך את איכות המים שאתם שותים לטובה הרבה יותר. אבל מה הוא בדיוק אותו מסנן מים? ואיך אתם יכולים להתקין אותו גם בברז הביתי שלכם? את כל התשובות הללו אגדנו לכם למאמר שנכתב בידי המומחים של חברת תמהיל, חברה המתמחה בשיווק וייצור של מסנני מים.

מה הוא מסנן מים ביתי?

מסנן מים ביתי הוא מכשיר אשר מתלבש על ידי הברגה פשוטה על ברז המים שלכם. מוצר זה מבצע סינון מים באופן קבוע לכל טיפה שעוברת בו. ישנם מסנני מים בדרגות סינון שונות אשר מאפשרים לכם לקבל איכות מים גבוהה במיוחד גם בברז הפרטי שלכם. היתרון הגדול ביותר של מסנן מים שהוא לא צריך להתחבר לרשת החשמל והוא עושה את הפעולה באופן אוטומטי גם בלי שאתם צריכים להפעיל אותו בכל פעם מחדש.

מדוע חשוב לרכוש מסנן מים ביתי?

השימוש הקבוע במוצר כדוגמת מסנן אבנית לבית יכול להיות אפקטיבי מאוד מבחינתכם. וזאת, על מנת לצמצם משמעותית את כמות החומרים המזיקים שיש במי השתייה שלכם. בסופו של דבר, אנחנו לא יכולים לשתות אף פעם מים שהם 100% נקיים אבל אפשר לעשות את מירב המאמצים על מנת להתקין מסנן ברמה גבוהה. ובכך למנוע היווצרות של אבנית במערכות המים בבית המגורים שלכם.

 

מצמצמים את רמות האבנית במי השתייה

אין ישראלי אחד שלא שמע על המושג אבנית במים, אבל רובנו לא באמת מבינים מה המשמעות שלו. היווצרות של אבנית במי השתייה עשויה להיות גורם מסוכן לבריאות, במקרה ואתם שותים יותר מדי מים כאלו. ההשפעה המיידית והברורה ביותר באה לידי ביטוי במצבורים של אבנית על השיניים שיכולים להרע את בריאות השן שלכם. לכן אתם רוצים למנוע מבעוד מועד מצב בו בריאות השיניים שלכם נפגעת ואתם זקוקים לטיפולים יקרים ומורכבים. אין ספק, סנן מים מקצועי ואיכותי יכול לשפר את מצבכם הבריאותי לאין שיעור, ולהפוך את כל בני הבית לצרכני מים איכותיים הרבה יותר.

חברת תמהיל היא חברה ליבוא ושיווק של סנני מים. חברה זו מתמחה ביצירת מערכות מים בריאות לכל המשפחה ומאפשרת לכל אחד לקבל את סוג הסנן המתאים ביותר לצרכים המשפחתיים. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק לכם שירות מקצועי בכל שעות היום. לפרטים נוספים ויצירת קשר התקשרו: 072-3230818.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here