בוחרים להשיב את השיער האבוד

חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים כיום הוא השיער. רבים מאתנו מתגאים בתספורת החדשה שלנו או בתכשירים אשר עזרו לנו להשיג את המראה שאנו כה גאים בו. אך במהלך השנים, קיימים לא מעט אנשים אשר עשויים לסבול מתופעת נשירה חריפה אשר עלולה להביא להתקרחות שאין מצפים לה. זכרו כי גם במידה והדבר מתרחש, אין הוא אומר כי מעתה ועד עולם, לא תוכלו ליהנות מראש שופע שיער. המשיכו לקרוא וגלו את הסוד.

אנשים רבים בכל רחבי העולם נהנים משיער שופע ונעים אשר מעניק להם תחושת ביטחון עצמי גבוהה. אך בשעה שאנו נאצלים להתמודד עם המצב ההפוך, בו השיער כמעט ולא נמצא על הראש, הרי שהדימוי והביטחון העצמי עלולים לחרדת בצורה ניכרת ולהשפיע רבות על אופן ההתנהלות היום יומי שלנו. בכדי לתקן את המצב ולהבטיח כי תוכלו לזכור בראש מלא שיער, ניתן יהיה להתעניין בתהליך ששמו השתלת שיער. טיפול זה מעניק לרבים את האפשרות לזכור במראה רענן וחיוני ורעמת שיער ממש כמו של פעם.

השיטה הקלאסית

חשוב להבין כי קיימות שיטות שונות ומגוונות אשר יעניקו להם את השיער עליו אתם חולמים. השתלת שיער fue, הינה שיטה בה עושים שימוש במחט קטנה ועדינה באמצעותה מסירים זקיקי שיער מאזור מלא יותר ולאחר מכן בהליך של הרדמה מקומית מעבירים אותם לאזור דליל יותר בשיער. שיטה זו מבטיחה תוצאות מרשימות ובהחלט הוכיחה את יעילותה לאורך השנים.

השיטה המדויקת ביותר

שיטה נוספת אשר מועדפת עלי צוותים רפואיים שונים מהתחום הינה השתלת שיער dhi. זוהי למעשה שיטת אשר אינה דורשת כל פעילות כירורגית והיא המתקדמת ביותר בעולם. השיטה מבטיחה תוצאות מדויקות ואינה דורשת את גילוחו של השיער. נקודה אשר הפכה את שיטה זו למועדפת במיוחד בקרבם של אנשים רבים.

מחזירים את האמון בעצמנו

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים להתמודד עם הנשירה וההתקרחות המוקדמת, זכרו כי חברת DHI Israel תוכל להציע לכם את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם לבעיה זו. החברה מובילה את התחום מאז שנת 1970 ועד היום עוסקת בשילוב של תהליכים מתקדמים וטכנולוגיה חדשנית בעבודתם היום יומית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here