בגדי ים נשים
mayivry.com

בגדי ים יפים יגיעו בשילוב צבעים הייחודי להם, ובגזרות שונות אשר יגרמו לרעננות מדהימה אצל כל אחת ואחת מכן ותגרום לכן להרגיש מדהים עם הגוף שלכן, בנוסף בגדי ים יפים הן דבר אינדיבידואלי ותלוי בסביבה ובמה שהולך היום מבחינת גזרת בגדי הים. תוכלו למצוא ביקיני יפיפה עם צבעים מיוחדים בהתאמה אישית, או בגדי ים מסוג משולשים אשר יבליטו את הנשיות שלכן בצורה מקסימלית, כמו כן תוכלו לבחור צבעים שידגישו בכן את הצדדים המושכים שלכן בתור נשים ויעצימו את החוויה שלכן, כמו כן תוכלו לבחור חזייה בצבע מסוים ותחתון בצבע אחר, וזאת על מנת שתשמרו על היופי המקסימלי מאותה החוויה ועל הדרך תוכלו גם לעשות תמונה שווה לאינסטה. המותג MAY IVRY SWIM  הושק על ידי מאי עיברי והוא ממוקם בעיר תל אביב, מאי מקפידה על בגדי ים יפים, מסוגננים ואקזוטיים לכל אישה בכל מידה.

תחתון מושלם לכל בגד ים

הוא פריט מושלם, שכן בניגוד לעבר התחתון איננו חייב להיות תואם לחזייה, התחתון יכול להיות בצבע המסוים שלו ובצורה הייחודית לו. תחתון הוא פריט יפיפה שיכול לגרום לכל אישה להרגיש סקסית ויפה ולהרגיש שלמה עם הגוף שלה ועם הרגליים המושלמות שלה. בבחירת תחתון מושלם נבחר את התחתון שיהיה נעים עלינו מבחינת הבד שלו, בנוסף נתאים את המידה המדויקת ביותר עבורנו שתגרום לנו להרגיש בנוח וסקסיות בבחירתתחתון בגד ים.

בגדי ים מחטבים וייחודים

בגדים ים משולשים הם אחד מבגדי הים היותר יפים והיותר עולים בתחום בגדי ים לנשים, שכן בגדי ים משולשים הם מחטבים ומדגישים בכל אישה את הנשיות שלה, בגדי הים מתאימים בעיקר לנשים בעלות משקל נמוך אך גם דוגמניות מלאות נוהגות ללבוש אותם וללכת איתם בראש מורם ולהבליט באמצעות בגדי הים המשולשים את הצדדים הנשיים שלהן בצורה מושלמת. בגד ים משולשים יכולים להגיע בצורות שונות ובהתאמות שונות שיתאימו לכל אישה באשר היא, לכל עזרה בנושא פנו למאי עיברי מקימת המותג MAY IVRY SWIM  , המותג הוקם בשנת 2020 בת"א, ומאי מקפידה על בחירת בגדי ים מושלמים ואקזוטיים לכל אישה, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 053-7713574.

ניתן להתרשם גם בכניסה לאתר  www.mayivry.com ולאינסטגרם [email protected]

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here