קרדיט: shop.berryfairy.co.il

כולם יודעים שאכילה של מזונות ירוקים טובה לבריאות. מלפפון, פטרוזיליה, נענע, בצל ירוק, תרד או עלי חסה. לאחרונה, נוספה לרשימה זו גם אצת ספירולינה. הספירולינה היא אצה הגדלה במים מתוקים או מלוחים והיא נקראת כך בשל צורתה שמזכירה סליל. האצה הקטנה עשירה ברכיבי תזונה רבים ואיכותיים. היא מכילה מעל 50% אחוז של חלבון מלא, כלומר חלבון המכיל את חולות האמינו החיוניות לאדם. בנוסף, היא מלאה בבטא קרוטן, ויטמין B12, כלורופיל ואומגה 3. היא מסייעת בהתאוששות לאחר מאמץ גופני, עוזרת בהפחתת מתח, בהורדת לחץ דם ומסייעת בהתגברות על דלקות. דרך טובה להנות מהיתרונות הרבים היא הכנה של שייק בריאות אליו מוסיפים ספירולינה קפואה. כך אפשר להנות מבריאות ומטעם טעים.

Barrie Fairy היא חנות לפירות קפואים איכותיים בהזמנה אישית. החנות שמה דגש על חומרי גלם איכותיים ובעלי סטנדרטים גבוהים, על מוצרים ללא גלוטן וללא סוכר מעובד ומתאימה לכל אוהבי הפירות.

להינות מהמותר

דיאטות חדשות צצות חדשות לבקרים – ים תיכונית, פליאו, דלה בשומן, או דלה בפחמימות. בשנים האחרונות, עלתה לכותרות דיאטה דלה בפחמימות, שכן ההבנה כי עודף בפחמימות המתפרקות לסוכר הוא בעל השלכות שליליות לבריאות. לאור הבנה זו, התפתחה המלצה לצריכה מועטה של סוכרים ופחמימות והעדפה של חלבון או שומן בריא. הבחירה להפחית פחמימה משתנה בין הזרמים השונים, אך מרביתם מגבילים מאוד בצריכת הפחמימות. בימי הקיץ החמים אכילה של פירות נראית כמו פעולה כמעט בלתי נמנעת. אך כידוע, הפירות בעלי תכולה רבה של פחמימות, כלומר סוכר ולכן יש צורך לוותר עליהם. אך לא כל הפירות נוצרו שווים וקיימים פירות טעימים ודלים בפחמימה – תותים, אוכמניות שחורות וכחולות ופטל שחור.

קערה של בריאות

העיקר הבריאות. אנשים רבים מבינים ששמירה על בריאות פיזית תקינה היא הכרח, שכן כאשר הגוף שלנו בריא הוא מאפשר לנו לעשות את כל מה שאנחנו רוצים בהנאה ובשמחה. בריאות פיזית תקינה משפיעה לטובה על הנפש שלנו ולהפך – הנפש משפיעה על הבריאות הפיזית שלנו. גוף בריא מתחיל מהמזון שאנחנו צורכים והערכים שהוא מכיל- ויטמינם ומינרלים, שומנים בריאים, חלבונים ופחמימות מורכבות וכיון שגם הנפש משפיעה- האוכל צריך להיות גם טעים ומשמח. לכן, צמח לו טרנד של קערות אסאי. האסאי הוא פרי סגול ומלא בטוב. אל קערת האסאי, מוסיפים תוספות כמו קקאו, גרנולה ללא סוכר, מייפל, קוקוס ופירות נוספים המעלים את הערך התזונתי של המנה. קערת האסאי איננה רק מלאה בכל טוב היא מלאה גם בטעמים ובצבעים שגורמים לנפש לשמוח.

Barrie Fairy היא חנות לפירות קפואים איכותיים בהזמנה אישית. החנות שמה דגש על חומרי גלם איכותיים ובעלי סטנדרטים גבוהים, על מוצרים ללא גלוטן וללא סוכר מעובד ומאפשרת להנות מפירות טעימים גם בקיץ וגם בחורף.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here