צילום אלירן אביטל

אפליקציית הזמנת שירותי המוניות Yango החלה לפעול בישראל בסוף 2018 ותוך זמן קצר הפכה לאחת המתחרות הבולטות בשוק שירותי המוניות. לחברה שירות ייחודי בשם "Yango Fix", המאפשר ללקוח לראות את מחיר הנסיעה הסופי, בטרם ההזמנה. מדובר בטכנולוגיה ייחודית לחברה, המהווה יתרון עצום על פני המתחרות. כמו כן, Yango מציעה בניית מסלול מראש עם מספר יעדים בדרך.

צילום אלירן אביטל

כחלק מהתרחבות הפעילות, Yango תקים מתחם פינוקים חגיגי לנהגים, היום, יום שלישי, 15/2/22, בין השעות 10:00-15:00 במרכז קסטרא בעיר.

יוחאי עבאדי, מנהל פעילות Yango ישראל, מסר: "אנחנו גאים להרחיב את שירותנו בעיר חיפה ולהעניק שירות מקצועי, איכותי ובמחירים אטרקטיביים. Yango דוגלת בזירת פעילות תחרותית המעניקה ללקוחות את כוח הבחירה בשירות המיטבי עבורם, ותמשיך לפעול להרחבת השירות לאזורים נוספים בארץ".

אפליקציית Yango הושקה בישראל בדצמבר 2018 וכשבועיים מיום ההשקה הגיעה אל למעלה מ-100,000 הורדות. הניסיון הבינלאומי של Yango הביא רוח של שינוי לענף המוניות המקומי על ידי הפחתת מחירים לנוסעים תוך הגדלת הפעילות עבור נהגים עם מוצרים כמו תכנית FIX (מחיר ידוע מראש), מספר נסיעות במקביל, חשבון משפחתי, תוכניות מוטיבציה לנהגים, "הזמנות שרשרת" לנהגים ועוד.

אפליקציית Yango זמינה להורדה חינמית באנדרואיד וב- IOS

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here