צילום: סטודיו אסם

חטיף פיטנס עם חומוס בטעם שמנת בצל וחטיף פיטנס עם עדשים כתומות בטעם בצל מקורמל

119 קלוריות לשקית

אסם-נסטלה, יצרנית החטיפים הגדולה בישראל, מרחיבה את סדרת פיטנס מולטיגריין עם סדרת חטיפי פיטנס קטניות המכילה דגנים מלאים וקטניות. הסדרה כוללת שני מוצרים חדשים שיושקו כמוצר קבוע על מדפי החטיפים: חטיף פיטנס עם חומוס בטעם שמנת בצל וחטיף פיטנס עם עדשים כתומות בטעם בצל מקורמל. סדרת החטיפים החדשה עשירה בטעמים ייחודיים ועשירים ובעלי צורה ומרקם קראנצ'יים במיוחד.

סדרת פיטנס קטניות מצטרפת לסדרת פיטנס מולטיגריין שהושקה בשנת 2020 והתקבלה בהצלחה רבה על ידי הצרכנים על מדפי החטיפים. סדרת חטיפי פיטנס משויכת לזירת ה-better for you אשר מיועדת לצרכנים המקפידים על אורח חיים מאוזן ומחפשים חטיפים טעימים ומפנקים, העשויים מרכיבים איכותיים וטובים יותר תזונתית.

פיטנס עם חומוס בטעם שמנת בצל ופיטנס עם עדשים כתומות בטעם בצל מקורמל מכילים 119 קלוריות לשקית, עם דגנים מלאים כרכיב ראשון ומכילים קטניות.

עינת מוסקוביץ, מנהלת פעילות חטיפים באסם: "הצטרפותה של סדרת פיטנס קטניות למשפחת חטיפי פיטנס, פונה לצרכנים אשר מחפשים שילוב ואיזון בין חטיף טעים, כיפי וקראנצ'י ועם זאת שומרים על תזונה נבונה, מעט קלוריות ומחפשים להכניס דגנים מלאים לתפריט היומי שלהם. כמו כן, זיהינו כי הצרכנים כיום מעוניינים להעשיר את התפריט היומי שלהם בקטניות, ובפרט עדשים כתומות וחומוס אשר דורגו כרכיבי הקטניות שצרכנים הכי מעדיפים. לכן, אנו באסם-נסטלה מאמינים וצופים שסדרת חטיפי פיטנס תתקבל בהצלחה על ידי הצרכנים".

פיטנס עם חומוס בטעם שמנת בצל ופיטנס עם עדשים כתומות בטעם בצל מקורמל באריזות 25 גרם: כשר פרווה – בד"צ העדה החרדית ירושלים ורבנות מקומית. ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק במדפי החטיפים.

צילום: סטודיו אסם

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here